Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

Masina de tuns iarba, gazon.

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
163 replies to this topic

#163
godaro

godaro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,724
  • Înscris: 25.01.2007
Nu prea ai ce sa recomanzi la o masina electrica: sa fie cat mai lata si sa poti ajusta rapid inaltimea (din levier).

#164
cornek

cornek

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 05.11.2009
Buna ziua colegi de forum, detin https://www.price.ro...50713aa-2749555 de mai bine de 5 ani si din pacate acum 2 zile i s-a rupt cureaua de distributie si nu prea gasesc de schimb cureaua.
Pe site la emag am gasit cateva review-uri care au gasit curele pe la 15-20 ron dar politica celor de la emag nu ma lasa sa iau legatura cu utilizatori de acolo...
Am cautat pe internet si am dat peste aceasta firma https://www.etools.ro/contact.aspx care comercializeaza cureaua dar mi-au cerut 93 ron... si ea costa 300 de noua si parca nu as vrea sa renunt la ea ca merge foarte bine.
Daca stiti vreun magazin sau targ de unde pot achizitiona aceasta curea. Daca va ajuta las si cod de produs 2610Z05595.
Mentionez ca am fost si in targ la Vitan si nu am gasit, m-au redirectionat catre magazinele de bricolage sau care comercializeaza scule de gradina.
Astept cu interes un raspuns din partea dvs.
Stima!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate