Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...
 La mulți ani @Ion_Bumbu!

Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...
 Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...
 Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Ce abonamente aveți?
 

Studio Inregistrari

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
20 răspunsuri în acest subiect

#19
Gady_paul

Gady_paul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.421
  • Înscris: 12.01.2008
Audition din cate stiu nu suporta vst.

#20
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 21.524
  • Înscris: 08.12.2006

View PostnicuHD, on 27th August 2009, 22:46, said:

airwaves te rog ajuta-ma. am incercat sa inregistrez o formatie pe calculator folosind cool edit pro 2. toate bune, am invatat sa folosesc mai multe piste sa le combin dar cum pot sa lipesc un solo identic pentru a nu il mai chinui pe instrumentist daca l-a facut cum trebuie. am auzit ca se poate lipi partea a si partea b dar cu ce program si cum ?
Îl rog pe airwaves să mă scuze că răspund eu...
Din File manager (stânga, tabul Files) poți lua un fișier audio de câte ori vrei și unde vrei tu în proiect. Dacă îl vrei ca file separat dă un dubluclick pe el (în proiect), apoi Edit > Copy to new (eventual selectezi doar partea care te interesează) și uite-așa au un file audio nou, treci iar în multitrack și îl duci în proiect unde și de câte ori vrei.

View PostnicuHD, on 27th August 2009, 22:46, said:

cum se poate scoate falsetul din vocea unui solist?
În Cool Edit poți folosi Autotune de la Antares. Dacă nu îți vede plginurile DirectX înseamnă că nu ai dat Enable DirectX (parcă prin meniul Effects) :)
Sau poți deschide vocea în Melodyne, faci ce vrei cu ea și apoi o salvezi într-un wav nou. Nu știu dacă cu cool edit merge rewire cu melodyne...

View PostGady_paul, on 28th August 2009, 11:51, said:

Audition din cate stiu nu suporta vst.
Eu parcă știam că suportă, altfel de ce ar avea un vst manager?!?

#21
buncar

buncar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.725
  • Înscris: 15.04.2005
Poti face treaba si cu Tune de la Waves dar mai buna treaba faci cu Melodyne plugins, ai nevoie de mai multa rabdare insa obtii rezultate mai bune...e un fel de munca de chinez batran dar in anumite situatii chiar merita...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate