Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

Material revolutionar inventat de Columbeanu

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
cipaul

cipaul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,172
  • Înscris: 15.10.2006

 mediatec, on Nov 21 2007, 12:58, said:

Am discutat concret cu un director al d-lui Columbeanu, iata ce va pot spune de la prima mana:
Acum, stiti si voi, fiecare parinte isi lauda copilul, asa ca trebuie sa luati astea sub rezerva de inventar, in sensul ca v-am redat varianta producatorului.
Pot insa sa spun, intrucat pe mine columbeanita ma interesaza ca si afacere si nu pentru casa mea personala, care e gata construita, ca am intins o groaza de sfori prin lume sa ma informez mai detaliat, cautand si opinii absolut obiective, si pana in prezent se pare ca e fix ce viseaza orice constructor.

Revin cu alte detalii daca mai aflu ceva, astept intrebari, pt. ca daca nu am eu raspunsul din discutii anterioare, am cui le pune direct la sursa.

Si eu am discutat cu ei la Expozitia de prin primavara.
Dar chestia cu izolarea cu granulele de polistiren din compozitie e o mare vrajeala: caldura iese pe unde vrea ea, adica pe langa granulele de polistiren din structura. Asta este destul de clar.
Mie mi-au spus ca nu este nevoie de cofrag, cica folosesc doar un fel pe folie ( plasa sau asa ceva) peste care "lipesc" materialul aruncat cu presiune de o pompa?
Despre preturi pe atunci era mare ... secret

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate