Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto
 Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...
 Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...
 Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 

Problema valuri LCD

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
sanspitie

sanspitie

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 40
  • Înscris: 04.03.2007
Problema mea nu e in sine de la monitor ci de la cablul audio care leaga monitorul de calc. Monitorul este Iiyama ProLite E1900WS si sunt f multumit de el. Doar ca are boxele incorporate si trebuie sa le folosesc ca nu am altele. Cand am cablul bagat in calc imi face valuri ca cele de la refresh de la monitoarele vechi crt. Stiu ca s-ar putea sa fie de la impamantare, masa ceva de genul asta. Am incercat sa le bag pe amandoua in aceeasi tripla si direct in perete. Se poate ca blocul sa nu aiba impamantare sau e de la reteaua de electrificare?



Va multumesc anticipat!

#2
Danosul

Danosul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.208
  • Înscris: 07.01.2007

View Postsanspitie, on Apr 10 2007, 13:28, said:

Problema mea nu e in sine de la monitor ci de la cablul audio care leaga monitorul de calc. Monitorul este Iiyama ProLite E1900WS si sunt f multumit de el. Doar ca are boxele incorporate si trebuie sa le folosesc ca nu am altele. Cand am cablul bagat in calc imi face valuri ca cele de la refresh de la monitoarele vechi crt. Stiu ca s-ar putea sa fie de la impamantare, masa ceva de genul asta. Am incercat sa le bag pe amandoua in aceeasi tripla si direct in perete. Se poate ca blocul sa nu aiba impamantare sau e de la reteaua de electrificare?
Va multumesc anticipat!
Ia-ti alte boxe si rezolvi problema, oricum boxele acelea de la monitor   sunt mai mult de forma :)

#3
sanspitie

sanspitie

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 40
  • Înscris: 04.03.2007

View PostDanosul, on Apr 10 2007, 14:16, said:

Ia-ti alte boxe si rezolvi problema, oricum boxele acelea de la monitor   sunt mai mult de forma :)

Realizezi ca si eu m-am gandit la asa ceva. E si vb de spatiu aici si oricum nu le folosesc pentru a da chef cu ele.  :closedeyes:
Multumesc oricum pentru intentie.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate