Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 

Problema cs 1.6

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Kircoff

Kircoff

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 07.12.2021
Salut, nu vreau sa va deranjez foarte mult pe situatia mea. De ceva timp cand intru pe cs 1.6 pe servere "Mod CSGO" mi se incarca greu serverul , adica trebuie sa astept foarte mult , iar dupa ce s-a incarcat si am intrat pe server joc 1-2 minute apoi mi se blocheaza jocul , adica se blocheaza imaginea, se blocheaza sunetul, adica produce sunetul de mai multe ori, am reinstalat cs 1.6 , am sters toate folderele cs 1.6 si din "regedit - valve" si ca sa pot da de pe cs 1.6 "Start- Task-Manager - hl. - end process" asa fac altcumva nu am cum. Va rog ma poate ajuta cineva.

#2
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Dacă face doar pe serverele cu MOD, o fi de la mod-urile ălea.

Fă un update la driverele video.

Ce configurație ai ?

#3
florinpopa1

florinpopa1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 16.05.2021
O fi de la server.

#4
Kircoff

Kircoff

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 07.12.2021
Nu cred ca este de la server , pe mai multe servere am aceiasi problema , nu toate dar majoritatea asa sunt. Am un Pentium® Dual-Core E5200 2.50Hz , 2,50Ghz 4Gb memorie RAM 32 bit , Intel® Q54/Q43 express chipset (microsoft corporation WDDM 1.1)

#5
Kircoff

Kircoff

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 07.12.2021
Acum mai nou am dat update la placa video si in meniul de incepere cs 1.6 am 5-10 fps-uri , inainte aveam 200-700 de ce ?

#6
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Pare cam antic calculatorul ăla
Tu joci cs 1.6 sau cs go ?

Ia și pune Windows curat dacă înainte mergea bine

Pare a fi ceva problema de la acele moduri, calculatorul tău nu pe duce, adică e prea slab

#7
Kircoff

Kircoff

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 07.12.2021
Da, dar acum 1 saptamana mergea jocul struna , joc doar cs 1.6 , acum in seara asta cand am facut update la video driver imi merge foarte greu cs-ul adica am doar 5-10 fps-uri nu urca si pc-ul imi pare ca se misca mai greut , trebuia activat ceva dupa instalare , am dat download update driver automatically ?

#8
Kircoff

Kircoff

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 07.12.2021
Am intampinat o noua problema dupa ce am dat update la placa video cs-ul imi merge doar in 2-3 fps-uri nu imi mai urca , am dat update si a aparut Intel® Q45/Q43 Express Chipset (Microsoft Corporation WDDM 1.1) de ce ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate