Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

LG7 Thinq pareri

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
veyr00n

veyr00n

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 29.05.2018
Salutari !
As vrea sa comand un LG G7 Thniq, pare un pret f bun, pt un flagship de anul trecut, 1700 lei si sunt tare curios cam ce experienta a avut lumea cu el. Momentan am un Xiaomi A1, un telefon care mi-a placut, dar simt nevoie de un upgarde, pe partea de camera , display si performanta; in plus, se pare ca xiaomi a1, este regele radiatiilor Posted Image.
In bugetul de 1500 - 1700 lei, as prefera un telefon de top de acum un an, decat un middle range de anul acesta, asadar , in final am avut de ales intre V30 si G7, cel din urma  fiind o varianta imbuntatita a primului, cel putin pe hartie. Am exclus pocophone din ecuatie, camera are probleme cu stabilizarea, de la samsung poate doar un s8 m-ar prinde, dar e peste buget;..altevariante ar fi fost Nokia 8.1, Nokia 7 plus, Moto G7 plus, probabil si ceva de la Huawei...voi ce parere aveti ?

#2
AstroNut98

AstroNut98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,444
  • Înscris: 26.01.2014
Salut!
Il are un prieten din noiembrie 2018 si e multumit de el. L-am butonat si eu si se misca la fel de bine ca orice alt flagship de anul trecut, bateria tine acceptabil, ecranul e foarte fain, camera e relativ slabuta, sunetul pe difuzor si pe casti e foarte bun, constructia e de calitate, ce sa mai zic...
Daca nu te intereseaza enorm de mult camera go for it. E un telefon foarte bun. E mult peste S8, nici nu se pune problema. Eu l-as alege si in loc de S9 fara dubii.

Edited by AstroNut98, 19 April 2019 - 10:45.


#3
luci_flash

luci_flash

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,003
  • Înscris: 17.09.2010
Mi8 e in bugetul respectiv.
Daca ai noroc, s-ar putea sa te incadrezi si la un Oneplus 6, care rupe tot.

#4
veyr00n

veyr00n

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 29.05.2018
Camera e un punct care ma intereseza destul de tare. comparativ cu un S8, la capitolul poze/filmari este o diferenta considerabila ?

#5
c_marius80

c_marius80

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 369
  • Înscris: 19.03.2019
Daca camera este cea care te intereseaza,gasesti pe OLX Google Pixel 3 la ~2000 RON,nou.

#6
adryan871

adryan871

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 09.11.2016
Gasesti si Oneplus 6T pe oleics in zona asta de pret

#7
adryan871

adryan871

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 09.11.2016
Sau Mate 10 Pro.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate