Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Cyberpunk 2077

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
147 replies to this topic

#145
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,007
  • Înscris: 15.04.2011
Cyberpunk 2077 Collectors Edition PS4 - 500 de lei redus de la 1500 de pe jocurinoi.ro. Posted Image
Vroiam sa il joc pe PS5  dupa actualizarea next-gen iar daca tot am prins oferta asta l-am luat.Posted Image
Initial ma gandeam la varianta simpla pe disc sau digitala dar cand am vazut oferta asta la Collectors Edition am zis ca e prea buna ca sa nu o iau.

E incredibil cat de detaliata e figurina.Posted Image
Intradevar cutia e foarte mare dar la ce primesti in pachet cred ca e unul dintre cele mai bune Collectors Edition.

Attached Files


Edited by Papillon_, 14 April 2022 - 14:01.


#146
TehCube

TehCube

    Railgun user

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,800
  • Înscris: 09.01.2007
https://adevarul.ro/...8193/index.html

Daca tot e pinned threadul asta, mi-am permis sa-l trezesc putin la viata.
Nu-mi imaginez cum de se poate intampla asa ceva la noi, mai ales intr-o companie din Cluj. /sarcasm

Treaba tipic romaneasca, chestia asta cu declarat x angajati profi care de fapt sunt 0.2x angajati si sunt juniori am tot vazut-o prin diverse industrii, nu doar IT. Frumos, ce sa zic.

#147
sys

sys

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 27.03.2010
Oare tot firma din Cluj o fi de vina ca dupa doi ani de la lansare si zeci de patch-uri, CyberBug tot varza este?

Intre timp a aparut si un mod FSR 2.0 pentru Cyberpunk:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/KefCg66InTo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#148
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
https://ro.wikipedia..._la_Vintileanca

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate