Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

Incarcare Lenta S8

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Andrey55

Andrey55

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 04.01.2015

View Posttrollerul_de_serviciu, on 28 iulie 2018 - 17:15, said:

S-a stricat mufa din interior.
Degeaba pune setare, el zice ca n-a umblat la acea setare, deci....
Mai ales ca apare si mesajul cu OTG, 99% e stricata mufa din interior.
Apeleaza la garantie, spune-le ca vrei reparata doar mufa, sa nu se bage peste ciobitura aia.
ok, o sa ma duc luni sa vad daca rezolv ceva la garantie.Mersi

#20
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,867
  • Înscris: 06.01.2008
Nu ar fi exclus ca pur si simplu sa ai o tona de mizerie (prad, scame) in mufa de incarcare.
La porturile de incarcare Lightning e ceva comun, si din cate vad la fel se intampla si la cele cu mufa micro-USB Type-C.

Edited by Hider141, 28 July 2018 - 18:08.


#21
Andrey55

Andrey55

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 04.01.2015

View PostHider141, on 28 iulie 2018 - 18:07, said:

Nu ar fi exclus ca pur si simplu sa ai o tona de mizerie (prad, scame) in mufa de incarcare.
La porturile de incarcare Lightning e ceva comun, si din cate vad la fel se intampla si la cele cu mufa micro-USB Type-C.
am mai citit despre problema asta insa m-am uitat cu lanterna altui telefon acolo si nu am vazut nici urma  de scame sau praf

#22
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,458
  • Înscris: 24.05.2010

View PostAndrey55, on 28 iulie 2018 - 16:22, said:

Salut, am si eu o problema de vreo 2 saptamani cu telefonul..de fiecare dată când conectez încărcătorul imi scrie "incarcare lenta" prima dată am crezut ca e de la cablul original am crezut ca s-a uzat însă am cumparat alt cablu si tot asa încarcă..[...]
Ai cumparat cablu original Samsung? Te intreb, deoarece am avut si o problema asemanatoare pe S7 Edge care s-a rezolvat prin schimbarea cablului cu unul original Samsung. Cu alt cablu incarca incet.

#23
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,867
  • Înscris: 06.01.2008
Daca e un cablu ok sa stii ca nu conteaza. Am testat cu cablul de la un Xperia Z, controllerul DS4 de la PS4, un cablu no-name si cablul asta, si mergea incarcarea rapida pe toate.

#24
sebi750

sebi750

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 06.08.2008

View Postferibalint, on 28 iulie 2018 - 19:27, said:


Ai cumparat cablu original Samsung? Te intreb, deoarece am avut si o problema asemanatoare pe S7 Edge care s-a rezolvat prin schimbarea cablului cu unul original Samsung. Cu alt cablu incarca incet.

Da,cablu original.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate