Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?
 La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!

Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis
 Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire
 Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...
 

Problema monitor ACER H226HQL

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
vasy86le

vasy86le

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 676
  • Înscris: 18.03.2008
Buna dimineata, de ceva timp am observat ca imi tot apare o liniuta neagra verticala pe ecran, uneori, daca ating putin ecranul, dispare, dar sunt si cazuri cand nu dispare doar prin simpla atingere a ecranului, ci doar daca lovesc putin monitorul. Uneori  acea linie nu apare cateva sapamani, dar observ ca in ultimul timp, apare cam zilnic, apare,dispare, apare iar, ii mai dau una dispare iar si tot asa, stiti cumva ce problema ar putea avea?
V-am atasat si o poza sa vedeti despre ce este vorba.

Attached Files



#2
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
Avand in vedere ca se vede si in poza facuta de tine, clar e o problema hardware !
Sfatul meu e sa duci monitorul la reparat; sau, daca ai bani, cumpara altul.

#3
spooky51

spooky51

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,815
  • Înscris: 29.09.2006
Probabil un contact imperfect care se rezolva rapid si ieftin la orice centru de reparatii telefoane.

Edited by spooky51, 04 March 2018 - 11:33.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate