Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

Presiune joasă anvelope. Toyota Yaris Hybrid

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
Naoto

Naoto

    Glasperlenspielmeister

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,932
  • Înscris: 15.12.2009

 slai, on 16 ianuarie 2018 - 08:30, said:

Pe aici e 2 lei presiunea, cu 10 lei fac pana

Să explic totuşi de ce am deschis subiectul (poate că nu a fost suficient de clar):

N-aveam niciun dubiu că trebuie să mă duc la un atelier de vulcanizare. Logic!

Ce nu înţelegeam (şi am pus întrebare) era cum de a fost posibil ca de la o zi la alta să scadă presiunea în anvelope (într-atât încât senzorii să o detecteze ca "malfunction") fără să fi mişcat maşina din loc, fără ca anvelopele să se dezumfle, fără ca - aparent - să existe o cauză mecanică etc.?

Am primit răspuns - şi pentru asta iarăşi mulţumesc! :)

#38
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Oricum dupa ce-i refaci presiunea trebuie sa resetezi jucaria, sa invete noile valori.

#39
Mircel

Mircel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,427
  • Înscris: 01.10.2005
Resuscitez acest subiect cu o întrebare: Există și la Toyota Yaris Hibrid buton Reset presiune roți ca la Yaris 2o16:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/c8zwewTpyss?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]   la 0:55?

Attached Files



Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate