Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 

Posta Romana-colete extracomunitare sub 10E -comunicat

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#55
Sorin Nedelcu

Sorin Nedelcu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 638
  • Înscris: 15.10.2006
"Astfel, s-a decis suplimentarea numărului de angajaţi care sortează trimiterile şi introduc datele în sistemul informatic al companiei, la Centrul Regional de Tranzit şi la Birou de Schimb International (BSI) din Capitală. Echipele lucrează, acum, în ture, ajutate inclusiv de angajaţi din sediul central al companiei.
În urma măsurilor luate, numărul coletelor întârziate aflate în Centrul Regional de Tranzit Bucureşti s-a redus, în numai câteva zile, de la 80.000 la aproximativ 15.000, luând în calcul inclusiv trimiterile recente."

E Romania,nu dureaza mult si baietii obosesc repede.
Eu am inceput sa fac reclamatii online ,una dupa alta,nici nu stiu daca sa rad in hohote sau sa plang la fel ... in hohote.Nu inteleg cum la unii se poate si la noi nu.
Ca fapt divers am un colet ajuns la Galati(eu locuiesc in Braila),ce o fi cautand pe acolo...nu stiu...imi este si teama sa ma gandesc.

Draga Posta Romana nu e problema il ridic de acolo ca sunt 15km intre orase si pe urmatoarele tot de acolo vreau sa le ridic(daca tot invat acum drumul) numai ca trebuie sa imi promiti ca le dai mai repede de la nenea ala rau de langa gara de nord,stii tu... nenea BSI.

Multumesc , ma duc sa fur bicicleta lu' tata....pupici

Edited by Sorin Nedelcu, 18 October 2017 - 23:18.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate