Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 

Huawei Y6II pe Philips 43PUH6101/88

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
iovanelm

iovanelm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 369
  • Înscris: 15.11.2011
Salut,

Am si eu o intrebare pentru cei mai experimentati. Am un tv smart Philips si am.incercat sa fac mirror screening de pe mai multe telefoane si anume: Huawei Y6II, Samsung Galaxy S3 si Huawei G7 Ascend insa nu am reusit. Pe tel imi spune ca este comectat, insa pe tv imi scrie conectare si tot cauta. Insa s-a comectat xu succes de pe un Allview P6 Life. Imi puteti spune care ar fi cauza? Cei de la Philips de la suport mi-au zis sa reinstalez tv-ul, dar in zadar.

Merci

#2
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,404
  • Înscris: 08.02.2011
Chinezariilor gen Philips le plac tot chinezariile gen Allview ...

#3
iovanelm

iovanelm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 369
  • Înscris: 15.11.2011
Bun raspuns. Toate sunt chinezarii. Absolut toate. Trebuie sa existe o solutie sau unnu raspuns tehnic presupun.

#4
robylup

robylup

    ala cu bateriile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,483
  • Înscris: 27.11.2009

View Postiovanelm, on 16 august 2017 - 20:18, said:

Trebuie sa existe o solutie sau unnu raspuns tehnic presupun.
Oglindirea displayului de pe tel/tableta pe telefon se poate face prin mai multe "protocoale": miracast, intel widi, air play samd.
Problema este ca televizorul tau probabil ca nu accepta mai multe feluri de protocoale. De ex Lg-ul meu, accepta imprecherea cu S7 edge-ul sotie prin miracast, accepta laptopul meu prin intel widi dar nu accepta airplay de pe iphone.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate