Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 

Am gasit o tigara electronica , cum o folosesc?

  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
piccolo99

piccolo99

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 27.04.2015
Salut , din intamplare , am gasit o tigara electronica , arata foarte bine , din prima ma probat-o , a mers (cred eu) foarte bine , tineam apasat pe buton si trageam fumul acela , am tras vreo 4 ore aproape continuu , dupa acest interval de timp , acel buton care se aprindea alb cand il tineam apasat , nu mai se aprinde alb , se aprinde intermitent(DEF: clipeste continuu) , am citit cateva articole , nu ma prea pricep , cred ca e vorba de incarcator

Acest "mecanisc" trebuie incarcat? , daca da? , cum sa-l incarc , nu am un asa incarcator si nici nu prea vad unde s-ar putea incarca.

Mersi!!

arata cam asa [ http://cdn.allshops.ro/files/clients/19/4059/p/57/tigare-electronica-ego-ce5-incarcator-usb-12531632_normal.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] (poza e de pe net)

#2
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005
Din gura altuia in gura ta. Bun asa.

Edited by gerbil, 26 April 2016 - 19:09.


#3
alex1912

alex1912

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,428
  • Înscris: 28.06.2015
rahatul ala (vorba bine rahat, nu stiu cum ii zice) pe care il bagi in gura se poate schimba.

#4
XL700VA

XL700VA

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 29.04.2014
Te-ai gandit vreo clipa ca cel care a pierdut-o poate avea o boala contagioasa?!?

#5
testor73

testor73

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 920
  • Înscris: 19.07.2012
Se poate incarca si de la calculator, din mufa usb dar trebuie un cablu de alimentare.

#6
piccolo99

piccolo99

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 27.04.2015
Ce sunt cu raspunsurile astea?

Am spalat acel mustiuc cu spirt de cateva ori , nici macar nu stiiam sa-l folosesc :)) , nu credeam ca e asa de important sa specific asta .. eu am cerut altceva.. in fine..

#7
XL700VA

XL700VA

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 29.04.2014

View Postpiccolo99, on 26 aprilie 2016 - 19:00, said:

Salut , din intamplare , am gasit o tigara electronica , arata foarte bine , din prima ma probat-o , a mers (cred eu) foarte bine , ....




View Postpiccolo99, on 26 aprilie 2016 - 19:21, said:

Ce sunt cu raspunsurile astea?

Am spalat acel mustiuc cu spirt de cateva ori , nici macar nu stiiam sa-l folosesc Posted Image) , nu credeam ca e asa de important sa specific asta .. eu am cerut altceva.. in fine..
Ceva nu se leaga ... dar in fine.
Si acum on topic: http://www.vapers-on...14-incarcatoare
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/jJZi7mH_uHo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/FSv8tT5DB6A?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by roland_s, 26 April 2016 - 19:27.


#8
piccolo99

piccolo99

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 27.04.2015
Puteti sa va concentari pe cerinte?
Multumesc! , daca ceream sfaturi despre cum l-am folosit prima oara , era ok , va place spamm-ul?

Imi poate spune cineva , cum se incarca? , ce incarcator imi trebuie ? , sau daca il pot incarca prin alte modalitati , in caz ca nu sunt oameni darnici sa ma ajute , rog un moderator sa stearga topicul , o sa cer ajutorul unor prieteni si nu o sa mai vin aici...toti injura si iti bat joc din cate vad

#9
aLexCM

aLexCM

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,079
  • Înscris: 26.01.2014

View Posttestor73, on 26 aprilie 2016 - 19:20, said:

Se poate incarca si de la calculator, din mufa usb dar trebuie un cablu de alimentare.
Varianta mea e mai buna. E posibil sa-i si placa.

#10
m0tan3lul

m0tan3lul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 13.07.2007
Din ce am vazut la alti utilizatori de tigari electronice, ar trebuii sa se desfaca la mijloc undeva, este prin filet facuta cuplarea, dupa ce o desfaci poate vezi ce fel de adaptor i-ti trebuie sau cel mai simplu te duci intr-un centru comercial unde gasesti stand cu asa ceva, de obicei am vazut mai prin toata galeriile asa ceva, spor.

#11
Tort

Tort

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 02.01.2016
De asa ceva ai nevoie. E vreo 10 lei unul la magazinelede profil. Desfiletezi rezervorul de pe baterie (te prinzi tu cum) si infiletezi bateria in incarcator.[ http://cdn.allshops.ro/files/clients/36/5793/p/9/incarcator-usb-pentru-tigara-electronica-12454319.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Tort, 26 April 2016 - 20:08.


#12
Tort

Tort

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 02.01.2016

View Post123321, on 26 aprilie 2016 - 20:17, said:

Cred că mai are nevoie și de altceva, cu diverse arome?

Pe care nară?

Alea sunt arome pentru tutun vrac, lichid pentru electronice e asta: [ http://www.freeford.com/images/Liquid%20Hangsen%2030ml.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#13
piccolo99

piccolo99

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 27.04.2015
Am rezolva ,

#14
d0d00

d0d00

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,195
  • Înscris: 06.05.2015
era mai simplu de la inceput sa mergi la un mag care comercializeaza asa ceva si iti explicau cei de acolo....

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate