Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

Intrebare HTML pe blogger

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
BabyRed125

BabyRed125

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 05.08.2015
Salutare ! As avea si eu o problema care ma macina de mult !

Dupa cum se vede in aceasta imagine este  cum un wigdet pentru platforma blogger , si in aceasta imagine este un cod HTML si intrebarea mea este :

Ca sa am respectivul widget pe blog unde trebuie inserat acest cod html ? in html blogului sau unde ? va rog ajutatima



P.S. sunt nou in aceasta comunitate !







'

Attached Files


Edited by BabyRed125, 05 August 2015 - 18:39.


#2
0x0c

0x0c

    Membru inferior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,799
  • Înscris: 28.07.2014
Probabil că ești nou și pe Blogger, nu numai în această comunitate Posted Image

Să îți răspund la întrebare... depinde ce face acel cod.

Dacă e un widget care trebuie să afișeze ceva îl vei pune într-un obiect gadget. Intri pe Blogger la blogul tău, te duci la aspect și vezi pe unde ai linkurile „Adăugați un obiect gadget”. Apeși pe el și alegi din listă „HTML/Javascript”.

Dacă e ceva care colectează date dar nu afișează nimic (analytics etc.) îl pui în Template-ul blogului înainte de eticheta </head>.

Edited by 0x0c, 05 August 2015 - 18:48.


#3
BabyRed125

BabyRed125

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 05.08.2015
Am as mai avea o intrebare  : cine stie un site cu multe wedgeturi de calitate si multe pentru blogger ? eu de exemplu as vrea sa am rubrica la postari pe blogger asa ex. in acest link --> pe-intelesul-tuturor.blogspot.com

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate