Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...
 Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...
 Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...
 

Problema despagubiri in urma accident rutier cu vatamare

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#37
tsunnami

tsunnami

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,223
  • Înscris: 17.02.2009
copilul la momentul ala se afla in grijania sotiei. PUNCT.
bicicleta nu a lovit-o pe ea, ci copilul. alt punct.

eu as fi avut o discutie serioasa cu mandra mea sa stiu daca e responsabila pentru viata copilului si viata ei, daca nu, sa hotaram ce trebuie facut sa nu se mai intample.
nu a cazut un meterit din cer, s-a petrecut la TRAVERSARE, deci cand, cu copilul de mana pui piciorul pe unde circula tutu-urile alea care omoara oameni, daca soferii sunt beti sau neatenti.

#38
geo123

geo123

    Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,926
  • Înscris: 10.05.2006
Unii nu invata nimic si persista in greseli si atunci cand sunt implicati direct in evenimente.
Pe el il f*te grija cum sa-l bage pe ala la bulau in loc sa beleasca ochii pe unde mere' ca a doua oara e posibil sa beleasca cardanul.
Daca nu te simti racorit poti sa-i ceri socoateala consoartei ca ea e vinovatul moral la ce s-a intamplat in familia voastra.
Sunt ferm convins ca din toata patania asta singurul care o sa invete ceva e fetita care a suferit si cu siguranta a doua oara o sa-i dea drumul din mana lu' maicasa cand aceasta se va mai arunca ca bezmetica in fata vehiculelor.
Cat despre tine pe doua roti.....ori minti, ori iesi cu motorul odata la 4 ani(si atunci ai avut noroc cu, carul), ori esti vigilent si te porti in trafic ca Tsunnami  ca altfel erai de mult mort.Nu cred ca trebuie sa mai spun ca pe 2 roti esti carne de tun si orice greseala a ta sau a participantilor la trafic iti este fatala.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate