Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Triple Candy = Joc facut de mine

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
costin517

costin517

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 24.06.2014
Salutare Posted Image ! Am avut si eu vreo 2 zile libere si am vacut un joculet foarte simplu. L-am pus si pe Google Play.

https://play.google....ron.TripleCandy

Va merge? Puteti sa imi spuneti ce sa ii mai fac?

ps: 5 stele si un comentariu nu ar strica Posted Image)

Edited by costin517, 16 February 2015 - 22:28.


#2
have_dreams

have_dreams

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 01.06.2010
Ai furat numele si conceptul...dar nah

#3
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,429
  • Înscris: 20.08.2013
Super cool cred ca te-ai chinuit mult. Ar trebui sa ceri bani pe el. As plati si 15$ pe asa minunatie de joc. #aruncaplictiseala, #ramaiprost #2015newstyle

#4
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
Scopul jocului nu poate fi sa faci puncte. Lumea joaca pentru a se distra, sa salveze printesa, sa salveze lumea.
Si nu te supara, poate asa o fi moda, dar comentariile celor cativa utilizatori care au instalat aplicatia/jocul, par (scrisesem sunt false). Repet, poate asta e practica pe Play. Daca as fi facut-o eu, i-as fi obligat sa o faca mai personal, intelegi? Zici ca l-au prins pe Dumnezeu de picior, nu alta. Nu as instala niciodata un joc cu astfel de descriere. Daca tii cont de cele scrise de mine aici, vei sensibiliza o plaja mai mare de utilizatori si lucrurile vor mewreg mai bine. Si da, jocul trebuie, bineinteles sa fie bun. La asta sper sa te pricepi tu.

In final, te felicit pentru stradanie. Sa fie cu noroc!

#5
wattu

wattu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,782
  • Înscris: 30.03.2014
Rau a ajuns google play-ul.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate