Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 

Windowsul nu mai booteaza

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Jackz0rN

Jackz0rN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,081
  • Înscris: 18.07.2007
salut,
Am un hard disk cu o singura partitie gpt, care dintr-un anumit motiv pe care nu-l cunosc, nu mai booteaza, in momentul in care ar trebui sa incarce windows-ul ramane negru.
Am incercat sa fac recuperare de date conectand hard-ul pe alt calculator insa nu am reusit datorita faptului ca pe sistemul respectiv aveam instalat windows xp, si nu-mi recunoastea partitiile.
Cum as putea rezolva problema ? Cred ca problema este similara cu cea de pe so-urile precedente in care te confruntai cu probleme legate de MBR
p.s. am incercat sa bootez si din safe mode insa fara rezultat caci nu ajunge pana acolo

#2
xxvirusxx

xxvirusxx

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,441
  • Înscris: 11.11.2005
Incearca cu un live linux.

Edited by xxvirusxx, 28 December 2014 - 22:40.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate