Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

probleme sunet

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
marynna28

marynna28

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 25.08.2006
hello!

dupa o pana de curent am inceput sa am probleme cu sunetul. la inceput muzica se auzea bine in winamp apoi dintr-odata a inceput sa se auda cu intreruperi, haraieli, exact ca o caseta stricata. am dezinstalat si reinstalat driverele dar degeaba...nu vrea. problema nu e nici de la winamp pt k sunetul se aude prost in orice program. poate cineva sa ma ajute, sa-mi dea vreo idee? si nu-mi spuneti sa-mi iau placa de sunet pt k e vorba de calculatorul de la servici, care pe deasupra mai este si compaq :angry:  sunetul este oricum pe placa de baza.... chiar imi este dor de muzica mea :Dj:

Help me plssssssssssssssssssssssss :bouncey:

#2
Lup

Lup

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 923
  • Înscris: 11.05.2004
esti sigur ca e de la calculator ... poate o fi chiar de la boxe. Baga-le la un mp3 player sau alta sursa de muzica si vezi daca tot asa face.

#3
marynna28

marynna28

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 25.08.2006
pai...sunt cam sigura ca nu e de la boxe, si nici nu am cum sa le conectez la mp3 player sau la casetofon :nonobad: .....am un compaq veeeeechi, care nu are boxe separate, are o boxa amarata si aia integrata in unitatea centrala....varzaaaaaaaaaaaaaaaaaa . doar iti spusei ca e calculatorul de la servici....s-a chinuit tipu de la it de nspe ori sa-mi rezolve probl cu sunetu si degeaba. de ex azi, a mers vreo 10 minute super bine (pret ca la vreo 2 melodii) dupa care iar a inceput sa scartaie la o frumuste de melodie a baietilor de la rammstein :cursing:
so pls...apelez la cunostintele voastre, stiu ca sunteti baieti destepti :coolspeak:

#4
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,424
  • Înscris: 08.12.2006
Vezi cum se aude pe cască, e posibil ca difuzorul ăla amărât să se fi plictisit...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate