Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 

FIFA 07 - Impresii, patch-uri, tips

- - - - -
  • Please log in to reply
221 replies to this topic

#217
unknown9216

unknown9216

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 04.09.2007
Salutari!am si eu o mica problema..sau intrebare:).am cautat pe youtube/google(nu mult ce-i drept,dar am cautat)cum sa fac scheme gen rabona/rainbow..etc. cu ajutorul tastaturii.din pacate am gasit doar cu gamepadul.stie cineva vreun tutorial/link etc cu care sa invat cum sa fac scheme cu tastatura?multumesc anticipat.

btw,nu am citit toate paginile,deci scuzati daca s-a mai pus problema asta.

#218
andrei14_numberone

andrei14_numberone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 940
  • Înscris: 18.12.2006
Nu exista nici un mod pentru a schimba rezolutia? eu am monitor wide si jocul nu are rezolutii pentru widescreen!

#219
andreeuu

andreeuu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 300
  • Înscris: 07.01.2009
as vrea sa stiu si eu daca se poate modifica gameplay-ul la fifa 07 sa fie mult mai greu ca acum si la legendar daca joc tot ii bat...si vreau sa precizez ca de la fifa 2008 pana la 2011 nu imi merg deci nu ziceti ceva de genu sa joc un fifa mai nou...multumesc

#220
ChifanDarius

ChifanDarius

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.09.2014
Salut! Are cineva patch de FIFA 07 cu transferurile din iarna aceasta sau macar din vara? Ultimul patch care l-am gasit pe forum a fost cel cu transferurile din vara lui 2014, adica Suarez la Barca, James la Real, Torres la Milan, Di Maria la Man United, etc. De aici l-am luat: http://forum.softped...feruri-2015-v3/

Edited by ChifanDarius, 13 February 2016 - 04:19.


#221
appsmartvn

appsmartvn

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 16.12.2016
Mi se pare ca game fifa 07 e asemanator cu Winning Eleven 9.

#222
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,914
  • Înscris: 06.04.2005
Stie cineva sa imi spuna cum faci setarile la fifa 17/18 la fel ca fifa versiunile mai vechi sa il pot juca din tastatura? Stiu ca erau pe net niste setari dar nu le mai gasesc.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate