Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...
 AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital

Ce valoare stabiliti la RSSI la u...
 

FIFA 07 - Impresii, patch-uri, tips

- - - - -
  • Please log in to reply
221 replies to this topic

#217
unknown9216

unknown9216

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 04.09.2007
Salutari!am si eu o mica problema..sau intrebare:).am cautat pe youtube/google(nu mult ce-i drept,dar am cautat)cum sa fac scheme gen rabona/rainbow..etc. cu ajutorul tastaturii.din pacate am gasit doar cu gamepadul.stie cineva vreun tutorial/link etc cu care sa invat cum sa fac scheme cu tastatura?multumesc anticipat.

btw,nu am citit toate paginile,deci scuzati daca s-a mai pus problema asta.

#218
andrei14_numberone

andrei14_numberone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 940
  • Înscris: 18.12.2006
Nu exista nici un mod pentru a schimba rezolutia? eu am monitor wide si jocul nu are rezolutii pentru widescreen!

#219
andreeuu

andreeuu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 300
  • Înscris: 07.01.2009
as vrea sa stiu si eu daca se poate modifica gameplay-ul la fifa 07 sa fie mult mai greu ca acum si la legendar daca joc tot ii bat...si vreau sa precizez ca de la fifa 2008 pana la 2011 nu imi merg deci nu ziceti ceva de genu sa joc un fifa mai nou...multumesc

#220
ChifanDarius

ChifanDarius

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.09.2014
Salut! Are cineva patch de FIFA 07 cu transferurile din iarna aceasta sau macar din vara? Ultimul patch care l-am gasit pe forum a fost cel cu transferurile din vara lui 2014, adica Suarez la Barca, James la Real, Torres la Milan, Di Maria la Man United, etc. De aici l-am luat: http://forum.softped...feruri-2015-v3/

Edited by ChifanDarius, 13 February 2016 - 04:19.


#221
appsmartvn

appsmartvn

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 16.12.2016
Mi se pare ca game fifa 07 e asemanator cu Winning Eleven 9.

#222
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,914
  • Înscris: 06.04.2005
Stie cineva sa imi spuna cum faci setarile la fifa 17/18 la fel ca fifa versiunile mai vechi sa il pot juca din tastatura? Stiu ca erau pe net niste setari dar nu le mai gasesc.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate