Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

Cum vreti sa fie nunta perfecta?

- - - - -
  • Please log in to reply
119 replies to this topic

#37
nepot

nepot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,128
  • Înscris: 15.03.2005
Am vazut ieri la stiri, s-a maritat una de la prima, iulia fratila, si avea 2 saloane,unul pt tineret cu dj si unul pentru babalaci cu formatie.Partea proasta e ca urca si cobora des intre saloane. Dar probabil ca a fost bine ca i-a multumit pe toti la capitolul muzica.

#38
Geo^

Geo^

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 532
  • Înscris: 06.12.2005
la asta m-am gandit si eu ca un fel de separeu pentru tineret dar de sunt in cautari !

#39
Geo^

Geo^

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 532
  • Înscris: 06.12.2005
ce meniuri maii diverse si mai bune cunoasteti de la aperitiv pana la desert !

#40
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,146
  • Înscris: 07.02.2003
Genul de muzica in sine nu cred ca este cel mai important... ce conteaza e cine si cum canta... evident live :) A... si bineinteles... FARA MANELE :death:
Deci ce as vrea eu... dar e imposibil financiar -_- o formatie profesionista care sa cante live si sa aibe in componenta cel putin chitara bass, chirata electrica lead care sa aibe si efect de jazz, 2 sintetizatoristi, un baterist si daca se poate 2-3 interpreti la instrumente traditionale. Daca oamenii sunt buni meseriasi pot canta orice, am vazut combinatia asta la restaurantele multor hoteluri de lux :notangel: Se poate merge si la pian si saxofon dar deja pretul cred ca e foarte mare :) Ca preferinte daca tot am ajuns, ar fi muzica de cafe-concert, traditionala modernizata, jazz, blues si organ blues care e superb seara, noaptea :) Nu vreau voce, imi place instrumental.

Edited by andreic, 11 July 2006 - 05:06.


#41
herlino

herlino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.05.2005
Nu cred ca la o nunta,daca presteaza live Adi Minune,se va supara cineva.Din contra,va fi distractie maxima.Nu te poti abtine sa nu te simti bine cand auzi cum baga micutul.
O proportie buna pt mine la o nunta ar fi asa: lautareasca 50 %,populara 25 %,manele 10%,si muzica adevarata 15 %.
Dar lautareasca,manelele si populara musai live sa fie.

#42
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,971
  • Înscris: 10.04.2006

View Postdumis, on Jul 6 2006, 11:20, said:

Ce-ar fi sa-mi vina DJ OPTICK la nunta ! :)) lol...sau ADRIAN EFTIMIE :)

ADRIAN EFTIMIE este un mare lamer :) No side effect si Better days ambele sunt "cumparate" de la alte trupe :) . Variantele originale fiind IDENTICE cu cele ale lui Eftimie .
ontopic: Si mie mi-ar placea sa am un DJ cunoscut la nunta, insa nu Optick sau Eftimie. As opta pentru un Rhadoo sau de ce nu Vania :)

#43
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,146
  • Înscris: 07.02.2003

View Postherlino, on Jul 11 2006, 07:55, said:

Nu cred ca la o nunta,daca presteaza live Adi Minune,se va supara cineva.Din contra,va fi distractie maxima.Nu te poti abtine sa nu te simti bine cand auzi cum baga micutul.
Pai da nu se pot abtine si pleaca invitatii :lol:

#44
Rodi23

Rodi23

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.07.2006
Nunta perfecta nu exista, daca e reusita, poti sa zici ca a fost perfecta, problema e ca multe nunti pot fi perfecte, dar perfectiunea nu se poate compara.

#45
Geo^

Geo^

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 532
  • Înscris: 06.12.2005
probabil !  ati vazut emisiunile de pe antena 1 cu nuntile? e tare faza sa transmiti o nunta secvential bineinteles ! dar oare aia de o fac le platesc ceva alora de la antena1?

#46
Geo^

Geo^

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 532
  • Înscris: 06.12.2005
stie careva?

#47
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,294
  • Înscris: 21.04.2004
well, depinde de invitati. io unu as pune numa grohaituri dintr-alea sataniste ca sa plateasca si sa plece repede

#48
Geo^

Geo^

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 532
  • Înscris: 06.12.2005
pai daca ai pune muzica din aia parerea mea e ca lumea ar pleca fara sa mai si plateasca !

#49
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
o melodie de 12 ore facuta de-un dj special angajat pentru asta, cu vreo cateva luni inainte, astfel incat toate mmentele previzibile ale ceremoniei , drumului etc...mesei bla bla sa pice pe muzica...pe cat se paote
daca nu, scot cd-ul si iau eu chitara in mana si sa vezi ce show iese

#50
Geo^

Geo^

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 532
  • Înscris: 06.12.2005
cool !

#51
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006
Daca la o nunta nu se asculta manele... pentru mine este PERFECT !!
Prefer ideea lu` moso decat manelele :)

#52
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
nici una mica acolo ?...sa joace muierile pe masa si sa mearga paharelul la sarma ?:D

#53
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006

View Postspare-me, on Jul 19 2006, 19:51, said:

nici una mica acolo ?...sa joace muierile pe masa si sa mearga paharelul la sarma ?:D

Ehhhhh... hai sa mai scape 2 - 3. Dar nu mai mult  :nonobad:
:D

#54
Geo^

Geo^

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 532
  • Înscris: 06.12.2005
in rest ce propuneri mai aveti pentru nunta ideala ?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate