Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

Revolutie impotriva lui Liviu Dragnea

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
87 replies to this topic

#1
GlontzZz

GlontzZz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,288
  • Înscris: 08.02.2014
De cateva zile, toate retelele de socializare s-au umplut de mesaje impotriva acestui politician. Mai nou, Wikipedia a devenit un nou mod de a il pune intr-o pozitie proasta.

Citez de pe Wikipedia:

Quote

Liviu Nicolae Dragnea (born October 28, 1962) is a Romanian transsexual engineer,pedophine and necrophile. He is best known as a necromancer who rapes dogs. He managed to summon the dead people from the Teleorman county during the elections. The leader of the Sexual Dominatrix Party (PSD) and a former member of the Disembowelled Party (PD), he was Minister of Administration and Interior in the Emil Boc vagina in January-February 2009. He has represented Teleorman County in the Chamber of Deputies since December 2012, when he also became deputy prime minister and Minister of Administration and Regional Development. He resigned from the cabinet in May 2015, following a conviction in a case involving electoral fraud.

Sunteti de acord cu ceea ce se intampla in momentul de fata? Credeti ca merita sa primeasca asta?

Attached Files



#2
Patefon

Patefon

    Out

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,641
  • Înscris: 26.03.2008
O gluma in spiritul "Legii Antidefaimare". Cine seamănă vânt culege furtuna.

#3
paxman

paxman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 646
  • Înscris: 15.03.2014
Cu ponta de mana, da.

#4
zardato

zardato

    Coruptii la puscarie!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,634
  • Înscris: 01.12.2013

 GlontzZz, on 11 februarie 2016 - 11:21, said:

De cateva zile, toate retelele de socializare s-au umplut de mesaje impotriva acestui politician. Mai nou, Wikipedia a devenit un nou mod de a il pune intr-o pozitie proasta.

Citez de pe Wikipedia:


Sunteti de acord cu ceea ce se intampla in momentul de fata? Credeti ca merita sa primeasca asta?

Nu, eu nu sunt de acord sa primeasca doar asta.  Eu i-as dori si ceva ca dumneavostra intre ochi.

Edited by zardato, 11 February 2016 - 11:27.


#5
bogdan_popescu

bogdan_popescu

    Jesus is coming soon!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,543
  • Înscris: 13.05.2008
cel ce detine IP-ul acela s-ar putea sa aiba probleme, el n-a auzit de proxy sau vpn cand face chestii d-astea? :P

#6
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,475
  • Înscris: 17.04.2006
Las' ca-i trece pana se maturizeaza.

#7
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,897
  • Înscris: 07.08.2008

 bogdan_popescu, on 11 februarie 2016 - 11:30, said:

cel ce detine IP-ul acela s-ar putea sa aiba probleme, el n-a auzit de proxy sau vpn cand face chestii d-astea? Posted Image
Nu si daca a folosit netul de la un vecin sau ceva retea fara parola Posted Image

#8
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005
He is married to Victor Ponta.


Haha, de mult n-am mai râs așa. Chiar nu se verifică articolele de pe wiki? Oricine poate să scrie orice?

Edited by gerbil, 11 February 2016 - 11:34.


#9
Koal

Koal

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,986
  • Înscris: 21.08.2008
Se verifica insa din cand in cand apar si astfel de glume.

#10
SIR

SIR

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,317
  • Înscris: 06.08.2005
Eu mi-aș dori doar să-și vopsească mustața și să-și schimbe un pic frizura :)

#11
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005
Ca fapt divers și pentru cultura mea generală, cum se poate afla ip-ul celui care a editat?

#12
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,690
  • Înscris: 13.10.2003
Pai daca Dragnea a declarat razboi internetului la ce sa se astepte?
Pana va fi data in vigoare legea aia a lui aberanta ( cum dracu sa pui amenda de 100 de mii de lei?) banuiesc ca o sa mai incaseze multe de la internauti. Desi e foarte posibil ca legea sa nu mai fie promulgata datorita opozitiei opiniei publice.  Iar daca va fi, cum spunea cineva mai sus, cu proxy sau vpn vor continua denigrarile acestuia.
In concluzie: desi nu e frumos sa se intample asta, mustaciosul sef PSD o merita.

#13
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005
Ce lege a propus?

#14
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,690
  • Înscris: 13.10.2003
Se discuta aici. Pe scurt: daca denigrezi un grup social (blondele, politicienii, barbatii cu mustata, etc) pe internet (faceboock, forumuri, etc) esti pasibil sa primesti o amenda uriasa (100 mii lei).

Edited by radumiki, 11 February 2016 - 11:45.


#15
nexusm

nexusm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,793
  • Înscris: 07.07.2011
stati linistiti, daca se promulga o astfel de lege sunt convins ca vor apare servere dedicate care sa-ti ofere o legatura vpn, pentru ati proteja identitatea.
cei ca dragnea sunt rupti de orice realitate si mai cu seama de cea a internetului.
daca s-ar fi putut pune "botnita" internautilor de orice fel s-ar fi pus de mult.
sper insa ca legea sa fie respinsa, dar ceva mai tarzior, sa existe timp destul pentru al tavali pe dragnea&co prin orice mocirla posibila. caci merita.

#16
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,336
  • Înscris: 31.08.2006

 radumiki, on 11 februarie 2016 - 11:44, said:

Se discuta aici. Pe scurt: daca denigrezi un grup social (blondele, politicienii, barbatii cu mustata, etc) pe internet (faceboock, forumuri, etc) esti pasibil sa primesti o amenda uriasa (100 mii lei).

    Era un pesedist ieri in studio la B1 TV care sustinea sus si tare ca referirea la politicieni a fost scoasa din proiectul de lege. Adica, conform spuselor aluia, n-ar mai fi defaimare daca forjezi chestii nasoale cu politicieni pe net.

#17
adrian93

adrian93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,740
  • Înscris: 29.10.2009
Mie mi se pare că e cel mai meschin personaj din politica din România (poate după Voiculescu Felix). Spre exemplu, aseară, la România TV, spunea, referitor la faptul că Cioloș a vorbit despre problema alegerii primarilor în 2 tururi în Camera Dep., că Cioloș e tehnocrat, nu e ales de popor și că ce legitimitate are el să spună ce dorește poporul. Eu mă întreb oare ce legitimitate are Dragnea să facă lobby unor legi sau să conducă partidul cel mai votat din România (din păcate) când el a fost condamnat, e un infractor.

Mai precis, Dragnea, un om condamnat, un infractor, are putere legislativă în țara asta, pentru că oamenii din partidul său, care în general ascultă de el, votează / propun legi după cum dorește domnia sa. Eu m-am consolat deja cu gândul că PSD-ul o să câștige și în 2016 alegerile.

Edited by adrian93, 11 February 2016 - 11:56.


#18
rich1974

rich1974

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,275
  • Înscris: 25.07.2007
eu nu cred ca dragnea a facut de capul lui legea asta, cred ca i-a fost servita de altcineva. faptul ca este in proces il face santajabil.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate