Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 

ANDREEA PAUL VASS sau cat de "blonda" poate fi ipocrizia unui politician !

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
72 replies to this topic

#1
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,338
  • Înscris: 29.07.2013
Prim-vicepreședintele PNL, Andreea Paul Vass, aspirantă la un fotoliu de ministru într-un eventual Guvern PNL, a ținut să precizeze, într-un editorial, că și-a programat nașterea într-o zi de sâmbătă pentru a nu pierde o zi lucrătoare.

„Pe fetița mea am născut-o sâmbătă, în weekend, ca să nu pierd nicio zi de muncă. Am ajuns unde am ajuns în politică azi datorită altor femei înaintea mea, pioniere în diferite domenii, care au luptat pentru drepturile femeilor, care au deschis noi drumuri și care au făcut posibil acest lucru."

Stau si ma intreb :

E vorba de prostie ipocrita sau are impresia ca oamenii sunt atat de prosti incat sa aprecieze ca pe un fap pozitiv aceasta afirmatie ?!

#2
cenick

cenick

    Senior member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 21.01.2011

View Postargonaut, on 10 octombrie 2015 - 11:15, said:

...E vorba de prostie ipocrita sau are impresia ca oamenii sunt atat de prosti incat sa aprecieze ca pe un fap pozitiv aceasta afirmatie ?!
Asta e una din putorile basisto-pedelisto-peneliste, mancatoare de kkt cu polonicu...
Grijania si inchinarea cui a promovat-o si pe fu....ra asta basista Posted Image

Edited by cenick, 10 October 2015 - 11:22.


#3
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,568
  • Înscris: 15.06.2007
Ba eu stiu unchirurg care ca sa plece linistit in vacanta,  facea toate nasterile chiar si cu doua saptamani mai repede, ca sa scape de o grija. Ce conteaza ca fatul este nascut prematur..  banu' conteaza fuck the rest.  Ca doar nu o sa isi  amane el vacanta sau sa plaseze pacienta la un alt chirurg concurent.  Si nasterile se "organizau" duminica.

#4
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,030
  • Înscris: 07.11.2006

View Postargonaut, on 10 octombrie 2015 - 11:15, said:

Prim-vicepreşedintele PNL, Andreea Paul Vass, aspirantă la un fotoliu de ministru într-un eventual Guvern PNL, a ţinut să precizeze, într-un editorial, că şi-a programat naşterea într-o zi de sâmbătă pentru a nu pierde o zi lucrătoare.

„Pe fetiţa mea am născut-o sâmbătă, în weekend, ca să nu pierd nicio zi de muncă. Am ajuns unde am ajuns în politică azi datorită altor femei înaintea mea, pioniere în diferite domenii, care au luptat pentru drepturile femeilor, care au deschis noi drumuri şi care au făcut posibil acest lucru."

Stau si ma intreb :

E vorba de prostie ipocrita sau are impresia ca oamenii sunt atat de prosti incat sa aprecieze ca pe un fap pozitiv aceasta afirmatie ?!

Este vorba despre prostie nativa.As fi curios in ce fel si-a programat fecundarea.
Idioata inca nu stia ca in capitalism ziua de sambata se serbeaza prin munca.Doar comunistii lenesi beneficiaza de week-end.Apropo ce-i ala week-end?Asa ceva nu exista in capitalism.
Din pacate respectiva este doar o aspiranta la postul de ministru cu asemenea texte.Dar ce ne facem de actualii ministri care gandesc identic si actioneaza le fel?

#5
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Asta nu-i aia care in campanie incurca borcanele si striga votati adversarul ? Bleah ,  o pupaza fara minte , clar .

#6
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,030
  • Înscris: 07.11.2006

View Posttfmercedez, on 10 octombrie 2015 - 11:21, said:

Ba eu stiu unchirurg care ca sa plece linistit in vacanta,  facea toate nasterile chiar si cu doua saptamani mai repede, ca sa scape de o grija. Ce conteaza ca fatul este nascut prematur..  banu' conteaza fuck the rest.  Ca doar nu o sa isi  amane el vacanta sau sa plaseze pacienta la un alt chirurg concurent.  Si nasterile se "organizau" duminica.

Tu vorbesti serios?Eu chiar am pus botu' la ce ai zis si nu prea cred ca exista asa ceva.Si nu ma refer la medic.

#7
Alecsandru010

Alecsandru010

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,227
  • Înscris: 29.06.2011
Heh.. de la asta aveam pretentii.

Uatever.

#8
ccf_cristi

ccf_cristi

    Asa si?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,497
  • Înscris: 13.10.2010
Tanti Andreea nu e penală?
Adică în sensul că a făcut puscarie! Sau o confund cu o altă Vass?

#9
altnume

altnume

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,822
  • Înscris: 30.01.2010

View Postargonaut, on 10 octombrie 2015 - 11:15, said:

Prim-vicepreşedintele PNL, Andreea Paul Vass, aspirantă la un fotoliu de ministru într-un eventual Guvern PNL, a ţinut să precizeze, într-un editorial, că şi-a programat naşterea într-o zi de sâmbătă pentru a nu pierde o zi lucrătoare.

„Pe fetiţa mea am născut-o sâmbătă, în weekend, ca să nu pierd nicio zi de muncă. Am ajuns unde am ajuns în politică azi datorită altor femei înaintea mea, pioniere în diferite domenii, care au luptat pentru drepturile femeilor, care au deschis noi drumuri şi care au făcut posibil acest lucru."

Stau si ma intreb :

E vorba de prostie ipocrita sau are impresia ca oamenii sunt atat de prosti incat sa aprecieze ca pe un fap pozitiv aceasta afirmatie ?!
Femeile tinere sunt "blonde" de la natura/varsta; cele care sunt blonde si dupa ce albesc sunt efectiv tampite nu blonde.

#10
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,338
  • Înscris: 29.07.2013

View Postadisz, on 10 octombrie 2015 - 11:28, said:


Tu vorbesti serios?Eu chiar am pus botu' la ce ai zis si nu prea cred ca exista asa ceva.Si nu ma refer la medic.

Nasterea se poate programa in ultimele zile, adica doctorul poate grabi procesul, face o epidurala si cezariana sau declanseaza travaliul si nasti in ziua in care vrei.

Dar sa sustii ca nasti sambata pentru ca luni sa fii la lucru, e stupid si jignitor pentru inteligenta celor caroara te adresezi !

#11
Arentan1

Arentan1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,678
  • Înscris: 29.07.2015
ce vreti femeia ii de dreapta :D

#12
cenick

cenick

    Senior member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 21.01.2011
Adica o freaca doar cu dreapta? Posted Image
Are imaginatia scurta...

Edited by cenick, 10 October 2015 - 11:37.


#13
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,338
  • Înscris: 29.07.2013

View PostArentan1, on 10 octombrie 2015 - 11:35, said:

ce vreti femeia ii de dreapta Posted Image

@arentane, inca nu te-ai convins ca prostia n-are orientare, nici in tara asta si niciunde-n lume ?!

#14
nicu131

nicu131

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,622
  • Înscris: 12.02.2008
Specimenul asta, va fi ministrul Educatiei, cand va veni predoiu la ciolan

#15
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,568
  • Înscris: 15.06.2007

View Postargonaut, on 10 octombrie 2015 - 11:34, said:


Nasterea se poate programa in ultimele zile, adica doctorul poate grabi procesul, face o epidurala si cezariana sau declanseaza travaliul si nasti in ziua in care vrei.

Dar sa sustii ca nasti sambata pentru ca luni sa fii la lucru, e stupid si jignitor pentru inteligenta celor caroara te adresezi !
Eu am crezut ca insusi nasterea e o munca.
Aia se referea  probabil ca in loc sa nasca vinerea sau joia, a amanat pe sambata. Nimeni nu e in stare sa munceasca la nici 48 de ore de la nastere. Daca cineva nu pricepe textul sa-l reciteasca.  Nimeni nu are pretentia de la o femeie sa faca altceva in prima luna in afara de sa stea cu copilul.

#16
balauru69

balauru69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,869
  • Înscris: 27.08.2005
Nesimtire caracteristica politicianului roman. Nu stiu de ce se mira unii.

#17
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,568
  • Înscris: 15.06.2007
@argonaut tu chiar ai crezut ca aia s-a dat jos din pat in prima zi lucratoare dupa sambata respectiva? Ai imaginatie bogata. Nici unde nu a specificat asa ceva. Restul sunt speculatii

View Postadisz, on 10 octombrie 2015 - 11:28, said:


Tu vorbesti serios?Eu chiar am pus botu' la ce ai zis si nu prea cred ca exista asa ceva.Si nu ma refer la medic.
Dar vorbesc cat se poate de serios. Sunt multe "spete" de "doctori",  unii campioni la facut bani.

#18
catalina1

catalina1

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 62,894
  • Înscris: 21.04.2011

View Posttfmercedez, on 10 octombrie 2015 - 11:46, said:

@argonaut tu chiar ai crezut ca aia s-a dat jos din pat in prima zi lucratoare dupa sambata respectiva? Ai imaginatie bogata. Nici unde nu a specificat asa ceva. Restul sunt speculatii
Chiar asa a facut, a spus-o chiar ea. Pun acum un printscreen.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate