Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...
 Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...
 Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...

Recomandare serviciu / firma recu...
 La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!
 

Magazin cu vestimentatie indiana?*i need help please*

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1
VML

VML

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 15.04.2007
Buna !!
      De curand vestimentatia indiana a inceput sa ma atraga,mai ales sari-urile.Sunt foarte frumoase si avantajeaza pe oricine fie ca e inalt,scund,slab sau gras,iar in functie de culoare/model pot fi elegante,deci potrivite pentru un eveniment special sau pur si simplu casual si atunci putem sa le purtam oricand dorim.Se imbraca usor(nu iti ia mai mult de 10 minute,asta daca stii cum s-o faci) si mi se par comode.Pe deasupra au un farmec aparte,inexplicabil!Acum vine si intrebarea mea:Stie cineva unde pot gasi un asemenea magazin?(mai ales in Bucuresti sau Constanta...dar poate fi si din alta parte).Sau pur si simplu un loc de unde pot cumpara material special(dar atunci as avea nevoie de top si fusta de baza..*sad*)?Va rog mult !!!

#2
Laberta

Laberta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,491
  • Înscris: 04.09.2006
Si te lasa asa la scoala? Iar la discoteca n-o sa te impiedici in poale?

#3
VML

VML

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 15.04.2007
*laughing* Nu am zis la ce imi trebuie,unde o sa port asa ceva...si observ ca nu stii cum se pun.Nu te supara dar mi-ar fi mai de folos daca m-ai ajuta spunandu-mi magazine de acest gen :D:D.

#4
Laberta

Laberta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,491
  • Înscris: 04.09.2006
N-am mai auzit, dar au aparut atatea magazine cu te-miri-ce, incat s-ar putea sa existe. Daca afli si-ti cumperim, ne pui o poza? :D

#5
VML

VML

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 15.04.2007
:)) va pun :D...dar mai intai sa gasesc un asemenea magazin...*sad*...am vazut pe site-uri straine,dar e mai complicat(si nici nu prea am incredere)..de aceea speram sa ma ajutati voi(desigur cei ce locuiesc in Bucuresti)!

#6
FelixTheCat

FelixTheCat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 24.10.2006
La magazinele Sophia, dar sunt in Iasi, Cluj si Barlad. Nu stiu cat te avantajeaza :rolleyes:

#7
VML

VML

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 15.04.2007

View PostFelixTheCat, on Sep 10 2007, 20:28, said:

La magazinele Sophia, dar sunt in Iasi, Cluj si Barlad. Nu stiu cat te avantajeaza :rolleyes:
Iti multumesc,insa cam ai dreptate...nu e prea avantajos *sad*oricum iti multumesc!!!...pentru mine ar fi fost perfect sa fie in Bucuresti(cu toate ca nu locuiesc acolo)...daca stie cineva unde pot gasi sa zica! :D :D

#8
MissTrouble

MissTrouble

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 28.03.2007
In Timisoara e unul in complexul Terra, tinut chiar de un indian. Am vazut sari-uri foarte frumoase, la 400 RON.

#9
VML

VML

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 15.04.2007
Iti multumesc frumos!!Ce mi-ai spus e ceva incantator...in fond,cred ca pot ajunge acolo.Cum se numeste magazinul? :D

#10
risuka

risuka

    Gheparduta pufoasa

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,171
  • Înscris: 22.06.2007
Vezi ca exista magazin Sophia si in Bucuresti, conform hartii de pe site-ul lor. Suna-i si intreaba unde.
Mai multe detalii gasesti aici

#11
VML

VML

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 15.04.2007
Asa voi face!...pentru cei care locuiesc in capitala:Exista o firma Lotus Enterprise (sau ceva de genul) care aduce imbracaminte chiar din India?Nu de alta,dar asa am auzit,si as vrea sa ma lamuriti! :D...si am mai auzit ca este un magazin cu imbracaminte indiana in Piata Amzei pe coltul pietei cu strada Mendeleev,dar persoana respectiva nu era sigura daca sari-uri se pot gasi acolo...sa fie oare?

#12
pucca

pucca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 173
  • Înscris: 03.08.2006
am vazut un sari pe www.vintageboutique.ro, foarte frumos, pe roz. dar grabeste-te ca e rezervat!

#13
maat

maat

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.11.2006
Sariul de pe http://www.vintagebo...0...0 pag 1.htm
a redevenit disponibil (acum am vazut si m-am gandit sa te anunt  ;) ).

#14
CosmicDiva

CosmicDiva

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 07.11.2007
Nu stiu cat de actuala mai este problema dar eu stiu de magazinul Aruna Goa. E in Bucuresti, pe strada Smardan, langa The Kitchen. Uite aici un articol despre magazin sa vezi daca are ce te intereseaza.

#15
apasha

apasha

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 518
  • Înscris: 10.11.2007
O SA MA DUC EU IN INDIA SI ITI ADUC :D LA PRIMAVARA

#16
adecorcra

adecorcra

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.11.2009
Anuntul tau e mai vechi dar... poate mai ai nevoie. Vestimentatie indiana ( rochie si sari) am vazut pe situl de okazii.
iti trimit linkurile ;)
http://www.okazii.ro...e-naturala.html
http://www.okazii.ro...-fir-auriu.html

Succes!

#17
Diane337

Diane337

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 01.10.2009
In ploiesti s`a deschis un magazin de genul asta,numai cu chestii din india, cred ca au si hainute pe acolo :P . Gasesti pe net despre magazinul asta,ca e relativ nou:)

#18
Erika9

Erika9

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 19.12.2009
Buna!
Am vazut ca s-a pomenit de Sophia. Esti din Constanta ? Pt ca este magazin Sophia si in Cta. Ultima oara am fost cred ca acum vreo 4-5 luni, si avea ceva asemantor sariurilor. Daca nu gasesti sari gata facut, sigur au materiale, pt ca din cate am inteles toate sunt aduse din India. (am banuit ca esti din Cta) Este la intersectia blvd Mamaia cu Tepes. Succes!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate