Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut medic chirurg

Substante de baza la pastile de r...

Taiere meri gradina

Inginer PNA / CNS ROMATSA
 "DIY" UPS 12V - Scoate cu...

Grafic in excel

Extensie de browser care sa reduc...

Priza smart monitorizare consum e...
 Unde reclam spamul electoral?

Putem avea incredere in Victor Or...

Inel de logodna

Certificat de deces pentru un cet...
 Programare weekend

Profit News scos din grila RCS...

Piulite rare

Sistem rezidential Sigenergy
 

Cat costa un ha de teren arabil

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
dani555

dani555

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,077
  • Înscris: 02.12.2011
Buna tuturor
Stie cineva cam cat costa un hectar de teren arabil in Zona Izvin,Recas judetul Timis
Nu doresc sa fie la sosea.
Va multumesc

#2
Zuy

Zuy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,103
  • Înscris: 19.11.2006
Stiu ca sa vandut cu preturi intre 3500 si 4000 de euro acum cativa ani. Nu la sosea. Si cred ca o sa gasesti cam greu, ce era de vandut s-a vandut deja. Incearca pe site-uri de specialitate, gen anunturi graturite, poate ai sanse sa gasesti ceva Posted Image

#3
dani555

dani555

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,077
  • Înscris: 02.12.2011
Merci de raspuns
Am cautat dar sunt cam putine terenuri de vanzare.

#4
Arayan

Arayan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,040
  • Înscris: 03.12.2012
-Pretul mediu in Timis este acum intre 2000 si 4000 Eu.depinde de zona.Lipeste anunt la primarie,intreaba prin Izvin, la Recas n-are rost ca is numa ţâgani, ofera un pic mai mult si sa vezi cum vin ofertele..Cauta acum rapid pana nu vin investitorii straini care adauga cel putin un zero in coada pretului...Ce suprafata totala ai nevoie,si cam ce ai vrea sa faci cu ea?agricultura,livada,ferma,pescarie,...?

Edited by Arayan, 12 February 2014 - 22:27.


#5
dani555

dani555

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,077
  • Înscris: 02.12.2011
Am gasit 5000 de mp la Recas la pretul de 6500 lei
Se merita sa il iau

#6
Zuy

Zuy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,103
  • Înscris: 19.11.2006
La pretul asta nu mai sta pe ganduri. Dar vezi sa nu fie probleme cu el gen.ipoteca sau mai stiu eu ca ii prea ieftin

#7
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Cam ăsta e prețul, la suprafețe mai mici, că-i mai complicat cu ele ca logistică dacă lucrezi pe scară mare. Din sursă foarte sigură, la nord de TM cam la aceeași distanță (2 sate) anul trecut în vară o bucată de 2-3 hectare era între 4000 și 4300 hectarul.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate