Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica

Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA
 Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura

"Am facut locuri de parcare&#...

Ranjetul la oameni
 recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere

Vas wc care nu inchide

De ce este greu pentru microintre...
 Intrebari despre carucior electric

Tester pH-ul apei

Achizitionarea unui subwoofer auto

Aparat foto zoom mare
 

Orange Hiro

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1509 răspunsuri în acest subiect

#271
maiokoti2

maiokoti2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.320
  • Înscris: 18.11.2009
Daca ar fi la acelasi pret eu zic clar S3 mini. Dar cum S3 mini e mai scump, nejustificat, eu as alege tot Hiro.

#272
Hondarul_21

Hondarul_21

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 990
  • Înscris: 20.10.2010

 maiokoti2, on 15 decembrie 2013 - 20:00, said:

Daca ar fi la acelasi pret eu zic clar S3 mini. Dar cum S3 mini e mai scump, nejustificat, eu as alege tot Hiro.

pentru ca...?

#273
alin13n2002

alin13n2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 185
  • Înscris: 18.01.2007
stie 3g pe 900 de mhz sau doar pe 2100 ?

Edit . Am aflat umts 900/2100 de mhz :)

Editat de alin13n2002, 16 decembrie 2013 - 00:08.


#274
shmecherul80

shmecherul80

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 133
  • Înscris: 09.08.2013

 Matthaus, on 15 decembrie 2013 - 19:23, said:

Convorbirea cu un interlocutor cum decurge? Merge dat volumul foarte tare astfel incat sa auzi acea persoana chiar si cand esti intr-un mediu galagios?
Se aude extrem de galagios. Un sunet destul de metalic care deranjeaza uneori. In ciuda faptului ca are HD Voice, eu nu simt nicio diferenta intre 2 telefoane cu sau fara HD Voice. In casti se aude foarte bine. La mine toata lumea se plange ca ma aude foarte incet...Eu zic ca e un minus la telefonul asta, de altfel cum si bateria tot aici o pot incadra.

#275
RunAwayDU

RunAwayDU

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 21
  • Înscris: 29.08.2008
Nu stiti cumva daca nu se poate elimina numele RO ORANGE din stanga sus ? macar prescurtat sau redus fontul pentru ca ocupa foarte mult spatiu.

Si de asemenea daca nu se poate face ca butoanele tactile de jos sa ramana aprinse mai mult ?

#276
Ravenheart00

Ravenheart00

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 14
  • Înscris: 18.12.2013
Salut !
Am Orange Hiro de o săptămână şi sunt aproape mulţumită de el. Se mişcă bine, se aude bine, aplicaţiile merg bine, pozele ies foarte bine pentru o cameră de 5mp, iar designul este foarte plăcut, cum s-a mai spus. Nu ştiu cât de bine ţine bateria, pentru că l-am butonat excesiv şi nici nu pot face vreo comparaţie pentru că e primul smartphone pentru mine.
Am întâmpinat totuşi câteva probleme şi mă cam bate gândul să-i trag de mânecă pe cei de la orange shop.
Cel mai deranjant, am avut încă din prima zi dificulătăţi în a introduce contactele pe sim. Nu apar în agendă decât după ore bune, sau imediat cum reaprind telefonul. Apoi, ceva mai puţin important, tastatura Andorid nu are diacritice ? Că eu nu le găsesc pe nicăieri. Am activat Swiftkey şi asta are, doar că ceilalţi nu le pot vedea în mesaje. Ştiţi deci ce-i de făcut ?
Mulţumesc anticipat.

#277
maiokoti2

maiokoti2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.320
  • Înscris: 18.11.2009
Daca ma suna un numar care nu-l am in agenda, si vreau sa-l salvez, pur si simplu nu pot. Acel camp unde dau sa salvez numarul nu e activ. La fel la mesaje, daca trimit si eu cu diacritice, cel caruia trimit mesajul, nu-i apar acele litere. Ieri in timp ce doream sa-l deblochez cu acel lacat, s-a restartat. In rest numai de binePosted Image

Editat de maiokoti2, 18 decembrie 2013 - 19:33.


#278
shmecherul80

shmecherul80

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 133
  • Înscris: 09.08.2013
Huse de silicon cunoaste cineva pe unde se gasesc pentru Hiro?

#279
Vod00

Vod00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 153
  • Înscris: 03.07.2007
Nu cred ca ai sanse sa gasesti inca. Eu am intrebat prin multe locuri...fara rezultat. Si am specificat ...sau Alcatel Idol Mini.

#280
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 40.529
  • Înscris: 13.01.2011
Cunoaste cineva ce platforma este la origini ?!

Huawei sau Sagem sau... sub ce nume se mai gaseste pe piata.

#281
prisonbreak

prisonbreak

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.209
  • Înscris: 15.05.2007
Din cate stiu, toate terminalele orange sunt produse de alcatel. Hiro cel putin sigur e un alcatel, parca idol mini.

#282
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 40.529
  • Înscris: 13.01.2011
Asa este, am cautat/comparat si se potrivesc.

Multumesc.

#283
Matthaus

Matthaus

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 358
  • Înscris: 02.11.2010
Prin ce curier a ajuns produsul la voi? Si in cate zile? Se fac deja 3 zile si nu am primit nimic,in mod normal curierul iti aduce telefonul de pe o zi pe alta......

#284
Hondarul_21

Hondarul_21

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 990
  • Înscris: 20.10.2010
nu te anunta curierul . 5 zile fix dureaza orice comanda Orange. 5 lucratoare. Sambata ,Duminica si Vineri dupa ora 6 nu se pun ca zile lucratoare.

Cargus

Editat de Hondarul_21, 19 decembrie 2013 - 15:05.


#285
prisonbreak

prisonbreak

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.209
  • Înscris: 15.05.2007
Orice comanda Orange a durat, in cazul meu, 2-3 zile. Nu am primit niciodata pachetul mai tarziu de a treia zi lucratoare.

#286
shmecherul80

shmecherul80

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 133
  • Înscris: 09.08.2013
Eu am facut comanda miercuri la 16.00 si telefonul a ajuns luni. :D

#287
Matthaus

Matthaus

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 358
  • Înscris: 02.11.2010
L-ati primit decodat sau a trebuit sa il decodati voi?Decodarea e gratuita la Orange?

#288
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 40.529
  • Înscris: 13.01.2011
Decodarea se face daca il cumperi ,,la liber ''.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate