Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Kiss TV România.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1547 replies to this topic

#37
deiuma

deiuma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,715
  • Înscris: 25.01.2011
Am vazut si anul asta ceva asemanator la kiss pentru cateva secunde.

#38
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,811
  • Înscris: 14.10.2008
Nicole Scherzinger cu Will I Am-Baby Love este melodia suprinsa de Zvartoshu intru banda de la caseta incurcalita, rotitza presoare ovalizata sau cureaua labartzata care tragea de caseta. Posted Image

Eu am prins o piesa de la Mandinga, zicea "Doar tu ma faci sa te iubesc asa, cum nimeni n-ar pueoe-tea". Sau a doua zi de dimineata cand ma pregateam sa plec spre Slatina cat de tare suna "Sing along with me, it's a hapioeo day", sau o reclama dura la niste Snickers parca.

La unele piese radeam dar la cele care imi placeau ma enervam cand facea asa, o cunostinta din Slatina mi-a zis ca "Ce avea, facea hoeaaa de parca strangea melodia de gat". Cei de la RCS Slatina au si restartat receiverul dar logic ca degeaba. Posted Image

Edited by Neaceasca85, 21 September 2012 - 22:46.


#39
deiuma

deiuma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,715
  • Înscris: 25.01.2011
Mai bine ar face un upgrade la un Pentium 4 cu 512 mb de RAM si un soft mai...poate pe baza de Linux :).

#40
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,811
  • Înscris: 14.10.2008
In 2009 s-a transmis live pe Kiss TV de la B'estfest, cu Huidu, cand au incheiat live-ul de 1-2 ore a intrat in emisie PC-ul la mijlocul sau chiar finalul unei melodii.

Cateodata cineva dadea skip si sarea in mijlocul altei piese.

#41
deiuma

deiuma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,715
  • Înscris: 25.01.2011
Anul asta transmit Media Music Awards. daca iese mai rau ca la RMA 2012 ii felicit.

#42
dondhanny

dondhanny

    Master of WebTV

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,461
  • Înscris: 09.03.2007
Daca ii mai contactati pe facebook sa le ziceti sa nu mai dea Loreen - Euphoria in varianta live pentru ca a scos clip de multa vreme. Eu cand mai dau pe KISS doar melodia asta prind.

#43
deiuma

deiuma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,715
  • Înscris: 25.01.2011
Ei sunt singurul post care mai da live,asa cum face U cu "Tu si eu".

#44
dondhanny

dondhanny

    Master of WebTV

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,461
  • Înscris: 09.03.2007
Macar de ar fi fost versiune DVD, dar e blurat locul unde e sigla postului de pe care e facuta captura.

#45
deiuma

deiuma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,715
  • Înscris: 25.01.2011
Faza cu sigla e geniala. Puteau sa taie putin din imagine,dar...

#46
dondhanny

dondhanny

    Master of WebTV

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,461
  • Înscris: 09.03.2007
Sunt curios ce mai raspund pe facebook la treaba asta. Asa ca cine are chef sa ii intrebe.

#47
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012
Loreen Euphoria-noul clip s-a difuzat pe MTV RO si 1 Music HU.

Pe Kiss ma uitam pe timpuri (2008-09) chiar si 7 ore,dar acum ajung doar cand apas gresit butonul TV-ului.

#48
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Ai dreptate. :OK:

#49
Nebunu234

Nebunu234

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 05.09.2012
Am vazut ca la titlul melodiei A Ta apare Corina, iar uneori titlul melodiei iese (la propriu) din grafica
Ce profesionisti sunt

#50
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,811
  • Înscris: 14.10.2008
Fellipe feat DJ Bonne e a doua gafa de acest gen. Pana sa schimbe grafica singura greseala era Mulenia in loc de Muleina, dar dupa e dezastru, font prea mare, nu incape textul in intregime si ramane asa ciuntit "The Magician Remi" sau scriu ei doar artistul principal, nu si featuringurile, nu toti participantii la piesa ca sa nu ramana vreunul ciuntit; Source si External Source scris dedesubt ca titlu de album; si din august 2012 acestea 2 cu repetarea artistului in loc de titlul melodiei, pe zi ce trece devin tot mai jenibili.

Dimineata mai afiseaza ceasul, 1 Music il are permanent, astia il pun asa ca sa nu intarzii la scarbiciu sau la sicoala.

Edited by Neaceasca85, 27 September 2012 - 02:54.


#51
alin632

alin632

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 7,712
  • Înscris: 05.09.2011
Kiss TV e cel mai penal post tv de muzica din cate au existat in Romania. Atomic TV era de exceptie, pana in 2006 cand a fost cumparat de SMS Broadcasting.

Edited by alin632, 27 September 2012 - 18:43.


#52
Nebunu234

Nebunu234

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 05.09.2012

View PostNeaceasca85, on 27 septembrie 2012 - 02:50, said:

Fellipe feat DJ Bonne e a doua gafa de acest gen. Pana sa schimbe grafica singura greseala era Mulenia in loc de Muleina, dar dupa e dezastru, font prea mare, nu incape textul in intregime si ramane asa ciuntit "The Magician Remi" sau scriu ei doar artistul principal, nu si featuringurile, nu toti participantii la piesa ca sa nu ramana vreunul ciuntit; Source si External Source scris dedesubt ca titlu de album; si din august 2012 acestea 2 cu repetarea artistului in loc de titlul melodiei, pe zi ce trece devin tot mai jenibili.

Dimineata mai afiseaza ceasul, 1 Music il are permanent, astia il pun asa ca sa nu intarzii la scarbiciu sau la sicoala.
Ce post era Atomic TV!!!!! De ce a fost inchis frate?????
Iar Piss TV e cretin rau, grafica tampita, neprofesionalism
Ati vazut ca melodia Parazitii- Toate-s la fel e necenzurata?
Astia-s nebuni??
VAd aia mici de 5 ani sanii tampitelor alea!!!

#53
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Apropo de 'Toate-s la fel', ma apuca depresia cand aud acea melodie... :puke:

#54
Nebunu234

Nebunu234

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 05.09.2012

View Postalfa_alfa, on 27 septembrie 2012 - 19:39, said:

Apropo de 'Toate-s la fel', ma apuca depresia cand aud acea melodie... Posted Image

Daca o sa-l prinzi pe Kiss TV o sa le vezi pe alea goale

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate