Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED
 Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...
 Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...
 Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta
 

Posturi amuzante de pe forum

* * * * - 18 votes
  • This topic is locked This topic is locked
6517 replies to this topic

Poll: Posturi amuzante de pe forum (64 member(s) have cast votes)

Reguli de baza pt postare

  1. Nu se posteaza numele celui ce a facut acea postare (27 votes [42.19%])

    Percentage of vote: 42.19%

  2. Nu se face vreo referire la persoana respectiva in scopul de a da indicii spre identificare (5 votes [7.81%])

    Percentage of vote: 7.81%

  3. Nu se va cita cu link catre postarea initiala (3 votes [4.69%])

    Percentage of vote: 4.69%

  4. Daca aveti intrebari pt cineva ce a postat aici, le adresati direct acelui user prin mesageria privata (3 votes [4.69%])

    Percentage of vote: 4.69%

  5. Intregul regulament se regaseste in prima postare de pe acest topic (16 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  6. Acest topic nu este pt a rade de problemele psihologice ale colegilor !!! (10 votes [15.62%])

    Percentage of vote: 15.62%

Vote Guests cannot vote

#6517
lely

lely

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 948
  • Înscris: 03.02.2010

Citat

Am terminat o facultate de profil, Automatica si Calculatoare. Imi placea matematica - analiza si algebra liniara, ecuatii diferentiale. Imi era usor sa rezolv probleme. Acum dupa 20 ani, constat ca nu mai stiu nici cum se mai lucreaza cu integrale, chestii banale. Ma uit la ele, efectiv, nu stiu cum se calculeaza

Citat

așa începe. După primii 20 de ani începi să uiți algebra, după alți 20 de ani uiți adresa de la casă...


#6518
un_el

un_el

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,275
  • Înscris: 24.11.2006
Inrebare:

Citat

De 2 zile am o durere îngrozitoare la încheietura piciorului drept în față. Durerea a apărut brusc când m-am trezit dimineața , cu greu m-am dat jos din pat . Pot merge , pot sta pe scaun , mă doare groaznic când stau pe pat și nu pot ridica piciorul. Ce sa fac ?

Raspuns:

Citat

daca nu te-ai lovit si n-ai facut vreun efort sau miscare care sa iti afecteze incheietura, atunci e de la CNP: daca a 2-a cifra din CNP e 7 sau 8 atunci in mod sigur aia e de vina Posted image Posted image Posted image

Edited by un_el, 30 April 2024 - 14:59.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate