Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

Excursie bali-malaezia

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Asontea

Asontea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 249
  • Înscris: 25.09.2011
Intentionam sa mergem la anul ,in august, in Singapore, Bali-Ubut si o zona din apropiere buna pt snorkeling,scuba începători . Am citit cu mare plăcere si recunostinta tot ce s-a scris despre aceasta destinație si va rog sa-mi mai dați câteva informații :              
1)care este cea mai facila modalitate pt a ajunge in Perhehtian Island ( călătoriim cu un copil 9ani, ne-ar interesa transferul cel mai rapid ).Din Dps am văzut zbor spre Kl,cel mai apropiat aeroport ar fi Kota Bharu,dar n-am găsit avion nici din Sin , nici din Dps. Putem lua taxi din Kl,cam cât ar costa si cit ar dura?
2)recomandati o alta insula la care se ajunge mai ușor(Tioman,Langawi,Koh samui) ?
3)ce credeți despre următoarea portionare a vacantei:3 zile Sin ,5 zile Ubut, 10 zile plaja si întoarcere din Sin ?
4)biletele de avion Ist-Sin merita luate de pe acum? Pe ekobilet, pt 15 aug,am găsit cu aprox 700 EUR (am căutat traseul cel mai scurt) si am citit ca se poate si mai bine.
Va multumesc anticipat!

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
http://forum.softped...p?showforum=691

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate