Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...
 Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...
 Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...
 lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...
 

un workshop mai timpuriu

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
29 replies to this topic

#19
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
OK fratilor, deci ultima strigare, maine probabil inchidem lista ....

#20
coca_tm

coca_tm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 16.11.2009
Sa inteleg ca a picat ideea?

#21
seby_p2007

seby_p2007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 18.06.2009
mai sunt ceva vesti bune? :D

#22
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
Cei 5 care s-au anuntat le convine data de 19 Iunie si sunt dispusi sa dea avansul? Putem face si un curs mai restrans, la o adica, ba chiar s-ar putea schimbul de experienta seara la o bere sa fie mai folositor, spre deosebire de datile trecute cand eram cate 15 la o masa :)

#23
seby_p2007

seby_p2007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 18.06.2009
eu unu sunt de acord :)

#24
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
maine (luni) mai trec odata pe la social sa vad ce evenimente sunt anuntate pentru aceeasi perioada, sa vedem daca avem sansa sa gasim camere libere daca organizam event'u pe nepusa masa ...
revin cu detalii

#25
coca_tm

coca_tm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 16.11.2009
mie imi convine

#26
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
Am fost la social ... vesti bune. Se pare ca nu sunt alte evenimente in acea perioada deci nu ar trebuii sa fie o problema cazarea.
Insa !!! Nu am voie sa organizez 2 evenimente identice pe an. Deci, daca facem acum workshopul cel din iarna pica, sau va trebuii sa-i dam alt titlu si atunci va fi mai greu de gasit o denumire care sa fie scris pe diploma si sa fie acceptat pt PF

Edited by glido, 26 April 2010 - 17:03.


#27
seby_p2007

seby_p2007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 18.06.2009
pai bun ok...acuma mai tre sa asteptam un pic sa vedem ce zice si gunx nu...se tine sau nu se tine acum:D
oricum nu stiu de ceilalti inscrisi dar eu unu as veni acuma chiar daca nu as primi diploma... mai mult vin pt experienta nu pt un act... adica deocamdata nu ma bazez pe acea diploma
dar asta e doar parerea mea..sa vedem ce zic si ceilalti:)

#28
filmarenunta

filmarenunta

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.07.2009

View Postglido, on 17th April 2010, 08:35, said:

ca si la editiile anterioare, inscrierea "oficiala", sa zicem, se realizeaza in felul urmator:
un mesaj aici pe forum cu continutul ma inscriu sau vreau sa particip sau vin si eu sau ce va mai trece prin cap dar sa intelegem despre ce este vb si un mesaj privat la mine cu datele personale (Nume , prenume, adresa, tel, mail)

Pana acum si-au exprimat dorinta 3 persoane. repet numarul minim este 10, respectiv ca sa fim siguri de cazare pana joi ar trebuii sa stim daca ne adunam ori ba.
Salut ! Doresc si eu sa particip la workshop-ul din iunie. Cu respect, Petre Miuta


Salut ! Doresc si eu sa particip la workshop-ul din iunie. Cu respect, Petre Miuta

#29
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
OK atunci sa zicem ca ramane pentru 19iunie. Doritorii sunt rugarti sa trimita, pe PM,  datele personale, neaparat o adresa de mail sau Ym ca sa va comunic contul bancar.

#30
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
Ok, 19 Iunie ramane, se intampla, deci se tine :D Este un moment mai bun de filmat in exterior, spre deosebire de iarna cu aburi la gura si cu mainile inghetate pe camere :)
Topicul oficial si tematica aici : http://forum.softped...howtopic=664282

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate