Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @A_Stere!

Vrabia a infundat cosul centralei

Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B

Recomandare sursa!
 20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica

Disjunctor maxilar - lipsa aparit...
 Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura

Ranjetul la oameni
 recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere

Vas wc care nu inchide

De ce este greu pentru microintre...
 

Forum la www.gov.ro/forum

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
aallex

aallex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 153
  • Înscris: 11.12.2001
http://www.gov.ro/forum

Deocamdata este cam nepopulat. Exista insa vointa de al face un portal de discutii intre administratia centrala si cetateni. Conteaza inceputul asa ca va invit sa va inscrieti.

M-am nici o legatura cu guvernul :)

#2
C1audiu

C1audiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 09.01.2005
Am aruncat un ochi pe acolo dar este cam pustiu.
Totusi e bine ca exista...

#3
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,834
  • Înscris: 13.01.2005
phpBB  :o  ??? Putea sa cheltuie si guvernul nostru citiva lei amariti sa cumpere vbuletin  :ciocan: :ciocan:

Abia astept sa-l vad pe Tariceanu explicind celor care posteaza cum e cu integrarea europeana si politicile guvernului pentru urmatorul an :lol:

#4
zamby

zamby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 25.04.2004
E destul de interesant si necesar cred eu. Eu deocamdata nu o sa ma inscriu, nu de alta de nu prea le am cu astea, dar sper sa aiba succes. :peacefingers:

#5
RMC Info

RMC Info

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,687
  • Înscris: 21.04.2004
cred ca subiectele alea ar trebui sa va intereseze mai mult. Si asta pentru a sti cum se cheltuieste banul public (al vostru). Daca fiecare se rezuma la .. nu ma intereseaza sau... nu e de mine... tara in care vor trai ei si copii lor va merge rau.
Hai sa fim un pic mai responsabili si mai educati.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate