Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere

Vas wc care nu inchide
 De ce este greu pentru microintre...

Intrebari despre carucior electric

Tester pH-ul apei

Achizitionarea unui subwoofer auto
 Aparat foto zoom mare

Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!

La multi ani @xmanyacs77!
 Tableta office

Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC
 

Telefon cu camera

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
vandcastraveti

vandcastraveti

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 29.04.2007
Salut, puteti sa-mi recomandati cateva telefoane care ofera o calitate buna a pozelor facute cu ele? As dori sa-mi schimb telefonul si am nevoie de unul care sa faca poze de o calitate buna. Va multumesc!

#2
adicted69

adicted69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 19.03.2008

View Postvandcastraveti, on May 10 2009, 20:27, said:

Salut, puteti sa-mi recomandati cateva telefoane care ofera o calitate buna a pozelor facute cu ele? As dori sa-mi schimb telefonul si am nevoie de unul care sa faca poze de o calitate buna. Va multumesc!

ce buget ai pentru telefon?

#3
vandcastraveti

vandcastraveti

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 29.04.2007
In jur 1000 ron.

#4
NonName

NonName

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 19.12.2008
Conteaza daca il iei la mana a doua sau vrei sa-l iei din magazin? Orice peste 5 megapixeli de la Sony Ericsson cu blitz cu Xenon este bun. Eu iti recomand C905 sau un Samsung Pixon.

#5
AdiFCD

AdiFCD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,309
  • Înscris: 23.12.2008

View PostNonName, on May 11 2009, 08:34, said:

Eu iti recomand C905

C905 costa 1700 lei , deci ii depaseste cu mult bugetul... Poate ai vrut sa zici C902 ;) Acesta are flash, autofocus, stabilizator imagine, zoom digital 16x ...

#6
NonName

NonName

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 19.12.2008
Poate imi si zici unde ai vazut C905 la 1700 lei. Un C905 costa cel mult 1400, iar C902 are ecranul prea mic pentru a fi folosit la poze, intensiv.

#7
AdiFCD

AdiFCD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,309
  • Înscris: 23.12.2008
Faci o medie intre preturile de aici : http://www.shopmania...~p-4623006.html ???

Sau uita-te la euro -gsm pe site sa vezi cat e ! Pretul real al pietei .. nu la baietii de la colt !

#8
stokarit_s

stokarit_s

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,200
  • Înscris: 05.01.2007

View Postvandcastraveti, on May 10 2009, 20:27, said:

Salut, puteti sa-mi recomandati cateva telefoane care ofera o calitate buna a pozelor facute cu ele? As dori sa-mi schimb telefonul si am nevoie de unul care sa faca poze de o calitate buna. Va multumesc!
Ai putea sa iti cumperi un Samsung G810 are camera de 5MPX,TFT 256K culori,GPS receiver,face detection, ecran de 2,6 inch, video VGA, xenon flash, 3x zoom OPTIC, TV OUT si costa 1039 de lei nou http://www.comenzipc...0-cpc11805.html sau Nokia N82 . ;)

#9
NonName

NonName

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 19.12.2008

View PostAdiFCD, on May 11 2009, 10:15, said:

Faci o medie intre preturile de aici : http://www.shopmania...~p-4623006.html ???

Sau uita-te la euro -gsm pe site sa vezi cat e ! Pretul real al pietei .. nu la baietii de la colt !


Nu la baietii de la colt ma refeream. Sunt destule site-uri in regula care au preturi scazute, deoarece nu platesc chirie pe spatiu.

#10
vandcastraveti

vandcastraveti

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 29.04.2007

View PostNonName, on May 11 2009, 08:34, said:

Conteaza daca il iei la mana a doua sau vrei sa-l iei din magazin? Orice peste 5 megapixeli de la Sony Ericsson cu blitz cu Xenon este bun. Eu iti recomand C905 sau un Samsung Pixon.
Multumesc, mi-a placut mult Pixon, am tras putin de buget si o sa-l cumpar zilele astea. Abia astept B) :coolspeak:

#11
robertynho

robertynho

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 16.11.2006

View Postvandcastraveti, on May 11 2009, 20:25, said:

Multumesc, mi-a placut mult Pixon, am tras putin de buget si o sa-l cumpar zilele astea. Abia astept B)  :coolspeak:

dar pixon nu are wifi...ai putea sa-ti iei lg renoir, are si wifi:D

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate