Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
interceptare ip android

Nota de relație

Cand trebuie sa ii pui botnita un...

Arc iesit din canapea. Ce e de fa...
 SSD-uri in 99% dupa restart - err...

Izolare camera PoE?

Click Sunet Butuc fata

Nu merge internet și touchpad
 Nu am semnal la telefon la casa i...

Aspecte pozitive la partidele si ...

Cost bransare curent ENEL 2024

Tur auto 2024
 Scule parkside x20v

"Compuneri" folosind Roma...

Recomandare AC

Coramet sau Caparol?
 

Sa ne facem o ferma si sa ne mutam la tara !

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
745 răspunsuri în acest subiect

#469
valyb

valyb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 194
  • Înscris: 08.11.2006
Pavilionul central are mai multe fete....de fapt e circular. Depinde pe care poarta intri. Si e al naibi de frig sa stai sa astepti afara.Eu zic sa va vedeti la standul de cai/vaci/oi/capre la intrarea dinspre World trade plaza.

#470
hunor66

hunor66

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 15.413
  • Înscris: 23.11.2006
Nu stiu daca o sa fie destul loc sa stai si sa astepti pe cineva in pavilionul de capre / vaci / oi. Acolo e cam vanzoleala...

La pavilionul central, intrarea principala - cea in care dai de-a dreptu' daca o tii tot inainte pe aleea centrala de la intrarea in Romexpo - are un fel de hol dupa primele usi. Hol din care se ajunge la mezanin daca o iei stanga / dreapta.

Nu-i nevoie sa stam afara in frig. Putem intra cativa metri in holul de la intrare ca-i loc berechet.
Parerea mea.

#471
kos_funny

kos_funny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.185
  • Înscris: 11.07.2007
Haideti mai oamenilor ca avem mobile! Faceti schimb de numere si sunati! Ne gasim noi cumva! Eu am facut schimb de numere cu horia, fitness si kappa! Cereti unuia dintre noi nr de tel si treaba e rezolvata!

#472
tavktm

tavktm

    Old school member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.824
  • Înscris: 25.07.2006

View PostAkomar, on 15th October 2009, 15:43, said:

Bai baieti, voi sa nu uitati de poza aia de grup!

Vreau sa-mi scot din cap ca fitness4mind e mic si negru, Horia ochelarist cu burta si bretele, kappa_man84 roscat si cu carlionti.... :D ...ce-mi plac glumele mele, sunt mort dupa ele!  :lol:
:lol: :lol:  :lol: :lol:      

Ok, maine la 14 sunt si eu prezent.
Bine ca macar ii voi recunoaste pe cei trei. :)))

Editat de tavktm, 16 octombrie 2009 - 23:26.


#473
Akomar

Akomar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.101
  • Înscris: 09.09.2008
Dupa calculele mele la ora asta ar trebui sa fiti cu totii la Indagra! Pffff...ce listite si pace... :D acum poti sa zici ce vrei ca nu te mai contrazice nimeni  :D

Va astept sa veniti cu poze, cu noutati de la targ, cu impresii si expresii.  :P  Si sper ca nu ati abuzat de vinul ala fiert....

#474
rexkroki

rexkroki

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.191
  • Înscris: 24.11.2006
se pare ca nu am stofa de detectiv... am ratat intalnirea  :(  

m-am invartit pe la intrarea principala in pavilionul central vreo 45 de minute, am itrebat vreo trei grupuri de oameni daca e vorba de intalnirea noastra si nimic... s-a mai nimerit si targul de turism in aceste zile si era plin de lume.... asab imi trebuie daca nu am avut timp sa deschid netu azi dimineata si sa vad mesajul de la kappa_man84 cu numarul lui de telefon...

sper sa va fi intalnit si va doresc discutii fructuase si sa ne impatrasiti si noua rezultatele...  oricum, nu e mare pierdere ca nu v-am gasit, eu eram oricum doar cu statut de observator  :)

#475
tavktm

tavktm

    Old school member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.824
  • Înscris: 25.07.2006
Imi pare rau ca nu ai dat de noi, sincer sa fiu si eu am luat numarul lui kappa de pe pm azi de dimineata.
Intalnirea a fost ok, insa vremea nu prea a tinut cu noi, pe unii ne-a prins si ploaia  :P

Data viitoare cu siguranta o sa fim mai organizati...
Cat despre discutii, si eu sunt unul din cei mai experimentati "incepatori", deci ,ciulesc urechile si incerc sa prind cate ceva  :D

#476
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.226
  • Înscris: 15.02.2007
rex, eu am facut tot posibilul :P
Sa speram ca pana data viitoare nu va mai trece mult timp si o sa avem mai multe ore de stat la discutii. ;)
Anyway, oameni de caracter domne, ce sa spun. :cheers:

edit: baietii veseli, am mai gasit o sursa de documentatie fantastica, necesita ore intregi de munca sa adun ce-i acolo :w00t:

Editat de kappa_man84, 18 octombrie 2009 - 10:13.


#477
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.226
  • Înscris: 15.02.2007
Doamne Iisuse Hristoase, ce ma fac, numai in engleza sunt 4763 de pdf-uri!!!!!!!!!! Deci saptamana viitoare am pus-o, am de munca la greu noaptea. :lol:

#478
temu

temu

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 21
  • Înscris: 09.12.2006

View Postkappa_man84, on 18th October 2009, 10:32, said:

Doamne Iisuse Hristoase, ce ma fac, numai in engleza sunt 4763 de pdf-uri!!!!!!!!!! Deci saptamana viitoare am pus-o, am de munca la greu noaptea. :lol:
Daca ai nevoie de ajutor la tradus te ajut cu placere.

#479
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.226
  • Înscris: 15.02.2007
Mersi, da' e aproape imposibil, sunt pdf-uri si de sute de pagini. :)

#480
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.226
  • Înscris: 15.02.2007

View Posthoria66, on 3rd August 2009, 12:30, said:

@kappa, ceva despre cultura coriandrului nu ai ? Stiam ca si asta e profitabil ca si cultura.

Iaca am gasit si ceva despre coriandru, nu foarte la obiect totusi, dar decat nimic... :D

In acel .txt e un pfd mai stufos, insa n-am putut sa-l iau, sper sa iti fie de folos ca bookmark macar. :)

#481
valyb

valyb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 194
  • Înscris: 08.11.2006
Pai mai dl. kappa da si tu link cu cele 4000+ pdf-uri. Daca nu e strict secret si ar trebui sa ne omori dupa ce ne spui. :P

#482
temu

temu

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 21
  • Înscris: 09.12.2006

View Postkappa_man84, on 18th October 2009, 10:48, said:

Mersi, da' e aproape imposibil, sunt pdf-uri si de sute de pagini. :)
http://translate.google.com/# incearca cu asta,nu articuleaza traduce cuvint cu cuvint asa ca iese putin cam aiurea dar cu putina bunavointa se intelege ;)

#483
kos_funny

kos_funny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.185
  • Înscris: 11.07.2007
Kappa cred ca ar fi bine sa fii mai discret cu documentatiile . Stii bine unde ajunge munca si altruismul tau si nu cred e corect pentru tine. Ca sa nu mai vorbim ca adunci un plus si Softpediei, care nici macar nu binevoieste sa creeze o arie dedicata.
Bine ca avem arii pentru nunti si botezuri, manele si manelisti, etc .
Astept cu interes o arie dedicata stirilor de la ora 5, ca tare au audienta la romani.

#484
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.226
  • Înscris: 15.02.2007

View Postkos_funny, on 18th October 2009, 23:39, said:

Kappa cred ca ar fi bine sa fii mai discret cu documentatiile . Stii bine unde ajunge munca si altruismul tau si nu cred e corect pentru tine.

Incep sa fiu, mersi. :)
Dar ii promisesem lui Horia ca ii caut ceva despre coriandru si imi place sa ma tin de promisiune. ;)

#485
Anin73

Anin73

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 43
  • Înscris: 07.07.2009
Scuze, scuze si multe pareri de rau pentru sambata, dar niste veri veniti in vizita m-au intors din drum de la Pitesti.
Tot anul nu au putut sa vina!!! Dar asta este ghinion curat pentru mine.

#486
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.226
  • Înscris: 15.02.2007
Eu te-am sunat pe la fara 10, era inchis telefonul. :P
Next time. ;)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate