Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Inginer PNA / CNS ROMATSA

"DIY" UPS 12V - Scoate cu...

Grafic in excel

Extensie de browser care sa reduc...
 Priza smart monitorizare consum e...

Unde reclam spamul electoral?

Putem avea incredere in Victor Or...

Inel de logodna
 Certificat de deces pentru un cet...

Programare weekend

Profit News scos din grila RCS...

Piulite rare
 Sistem rezidential Sigenergy

Reparare windows 7

Ma doare urechea la zgomote puter...

Instalarea mobilei prea scumpa?
 

de ce apare doar numarul apelat nu si numele?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
av_marian

av_marian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 04.07.2007
Am o problema. de ce cand formez un numar din memoria telefonului, cateodata imi apare si numele apelatului si cateodata doar numarul apelat. la fel mi se intampla si cand ma apeleaza cineva care este trecut deja in contacte-uneori apare si numele lui. tel este un sony ericsson p990, nou, in setarile lui nu am aceste optiuni de afisare ca sa le pot influenta cumva. mai ales ca uneori apare - cum va spuneam-numele apelatului/apelantului.

#2
C.F.S.

C.F.S.

    Jos comunismul!

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,214
  • Înscris: 04.10.2007
Ce telefon ai? Intotdeauna a facut asa?

Ai numerele salvate cu +40 in fata?

#3
newtask

newtask

    proud porsche driver b-)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,183
  • Înscris: 26.06.2008

 av_marian, on Jan 6 2009, 13:32, said:

Am o problema. de ce cand formez un numar din memoria telefonului, cateodata imi apare si numele apelatului si cateodata doar numarul apelat. la fel mi se intampla si cand ma apeleaza cineva care este trecut deja in contacte-uneori apare si numele lui. tel este un sony ericsson p990, nou, in setarile lui nu am aceste optiuni de afisare ca sa le pot influenta cumva. mai ales ca uneori apare - cum va spuneam-numele apelatului/apelantului.


 C.F.S., on Jan 6 2009, 13:33, said:

Ce telefon ai? Intotdeauna a facut asa?

Ai numerele salvate cu +40 in fata?
:blink:

Vezi sa nu fie mai multi X in memorie, chiar daca au numere diferite.

#4
rekul05

rekul05

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 305
  • Înscris: 06.08.2008
Acelasi lucru patesc atunci cand sunt apelat de un numar de telefon, nu asociaza numarul de telefon cu numele din agenda, iar daca il sun pe numarul respectivului la fel pateste si el desi numarul meu este salvat la el in agenda (respectivul are Nokia e51); identic si acelasi lucru si la sotie... si telefonul celuilat este un Nokia 1100i!!!
Am pus cu +40 in fata, l-am scos, am sters numarul, l-am adaugat dinnou in agenda... nimic si nimic... si sa le ia naiba de mobile si retele... telefonul este un Nokia e50 al meu si al sotiei este un Nokia N73.

#5
av_marian

av_marian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 04.07.2007
Asa am crezut si eu , ca x e salvat cu mai multe nr. sau cu 0040. Nu!
Acum, cand se mai intampla sa ma sune un apelant trecut deja in contacte, il reintroduc in contacte la pozitia deja existenta... adica suprascriu contactul. Vad ca functioneaza... Apare si numele respectiv, nu pot sa spun de ce se intampla asta.
Inainte de P990 am avut un E61i, care facea la fel dar mult mai des..

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate