Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"DIY" UPS 12V - Scoate cu...

Grafic in excel

Extensie de browser care sa reduc...

Priza smart monitorizare consum e...
 Unde reclam spamul electoral?

Putem avea incredere in Victor Or...

Inel de logodna

Pareri fizion.ro
 Programare weekend

Profit News scos din grila RCS...

Piulite rare

Sistem rezidential Sigenergy
 Reparare windows 7

Ma doare urechea la zgomote puter...

Instalarea mobilei prea scumpa?

Recomandare camera monitorizare i...
 

Despre cursuri de Limbi Straine

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
BlueAce

BlueAce

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 17.01.2005
In primu rand un salut tuturor

:worthy:

:proud:
in al doilea rand vreau sa stiu daca exista cineva care sa fie bine informat despre
ce avem pe piata la capitolul LIMBI STRAINE, in mod special sectiunea audio video.
Ceea ce ma intereseaza cel mai mult este un curs de limba spaniola, AUDIO in limba romana, (casete audio sau cd/mp3/wav etc...)

Am cursurile  cursurile de la Learn To Speak Spanish. da sunt in engleza. Ma depaseste la capitolul semantica...  :)  si nici nu am timpul necesar sa butonez...

Deasemeni daca este cineva interesat pot sa dau la schimb, cursul de la Eur0c0r, 20 casete audio, trensformate de mine in format mp3., pe cursul de spaniola

am si alte cursuri beton de spaniola (de la pimsleur, de la audiobook etc... ) dar de la nivelul intermediar deja engleza pe care o stiu nu ma mai ajuta.

asa ca daca cineva, cumva, are vreo mica informatie pe aceasta tema, spuneti-mi si mie. este inposibil sa nu existe ceva (Audio)
Tin minte emisiunile de engleza, franceza, germana, etc. de la radio national.
pe unde or mai fi lecliile alea

vrau sa spun ca am cautat pe web,
am incercat si cu dc++ si cu mos++ si cu Kaaza si cu emule si nik

fratilor  :worthy:  ajutor....
200 de euro pe 40 casete audio cat cer astia de la Eur0c0r mi se pare mult rau
si pana la urma i-as da, da de unde ...

astept vesti bune
si pentru o cauza dreapta, suport injuraturile...

salutari
BlueAce

Edited by BlueAce, 17 January 2005 - 21:58.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate