Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sunt bune apometrele radio?

SUA intenționeaza sa interzi...

Piscina + pompa + diferential = c...

Micro sd pentru modulator fm
 Izolare fonica, camera cu autoade...

Cum scot peretele alb

Mariri de taxe si tva

Intrebari legate de AC si functia...
 Whole Lotta Rosie vs Whole Lotta ...

Dezavantaje calorifere aluminiu

Baterie moarta !?

Cadou nedorit. Cum scap de el?
 Theo Rose x Domino x Alessandra -...

R.I.P. Donald Sutherland

Problema de soft ...

PPC suprataxeaza voit fara nici o...
 

Păreri pro/contra despre firma timișoreană FIRST CHOICE MARKETING și clonele sale

- - - - -
  • Please log in to reply
359 replies to this topic

#289
syrtaki

syrtaki

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 15.05.2009
Cateva linkuri

http://www.gandul.in...ml?3931;3182909

http://****.ro/spani...acanta__296.htm

http://grandfiesta.ro/oferte.php

http://www.markmedia...ow.php?g_id=461

http://www.9am.ro/st...miliardari.html

http://www.gandul.in...ml?6457;3418048

#290
djshoru

djshoru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 03.05.2009
S-a gandit vreunul din voi disperatilor ce tot urlati ca v-ati luat tzapa, sa trimiteti un mail la Regency Resorts si la Atlantic View sa vedeti dak sunteti in baza lor de date sau nu ? Ia trimiteti va rog sa vad care o sa-mi dea reply pe urma la postul asta, lasati voi deoparte efectul de turma ca dak unu are gura mai mare nu tre sa sara toata lumea dupa el.

#291
Catalin S.

Catalin S.

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,389
  • Înscris: 01.02.2006
Cititi cu atentie mai jos... Am preluat pe alt forum si am adaptat un pic mesajul deoarece era la persoana intai...  :angry:

Englezoii care sunt de fata la prezentari sunt de fapt un paravan folosit de catre adevaratul patron care nici macar nu e citat pe undeva... Se pare ca adevaratul patron nici nu este englez, este un jegos de ceh fara scrupule care ar face orice si ar insela pe oricine ca sa castige bani daca pe cei cu care lucreaza el ii lasa sa cada in locul lui si le mai da si el cate un sut undeva.

Vinovatul adevarat este unul Ashley Jammes White (nu prea are nume de ceh) el este patronul la multe astfel de compani fantoma pe care le deschide, fura oameni si apoi pleaca, nu e prins niciodata pentru ca are catelusi din astia prosti care cad in locul lui, ei nici nu stiu atunci cand semneaza ca administratori ce ii asteapta. Acum se pregateste sa deschia o astfel de companie in Constanta si Riga-Latvia cu un alt administrator si sub alt nume. Pacat ca nimeni nu este in stare sa puna mana pe el.

Acest ceh nenorocit sta in Zebetin, Brno Czech Republic... va face asta peste tot se muta de colo, colo pentru ca nimeni nu il poate prinde. Pacat de atati oameni pacaliti.

#292
ciucidia

ciucidia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 05.04.2009
daca a  fost cineva in tenerife s au lanzarote cu pachet cumparat de la aceasta firma ii rog sa ma conctateze multumesc  semnat   D I A :wub: :wub: :wub:

cunosti adresa  d e email de la REGENTI RESORT   sa  pot da un email  sa verific daca suntem  in baza lor de date   DIA

#293
coliver

coliver

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 236
  • Înscris: 08.01.2009
[email protected]
www.regencyresorts.com

#294
mirceatm

mirceatm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 18.05.2007
Pentru administratorii acestui topic.

Nu se poate face un sondaj cu urmatoarele intrebari?

1) Am achizitionat excursie sau proprietate in Insulele Canare (Lanzarote, Tenerife) si AM FOST in excursie.
2) Am achizitionat excursie sau proprietate in Insulele Canare (Lanzarote, Tenerife) si NU AM FOST in excursie dar voi merge.
3) Am achizitionat excursie sau proprietate in Insulele Canare (Lanzarote, Tenerife) si NU AM FOST in excursie si nici nu voi merge.
4) Nu am achizitionat nimic.

Edited by mirceatm, 24 May 2009 - 08:04.


#295
mirceatm

mirceatm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 18.05.2007
Eu am testat deja sistemul si pare ca functioneaza. Mi-am luat 7 zile in Germania si totul a fost perfect. Aproape lux. N-am intampinat nici cea mai mica problema la receptie sau altundeva.
Acuma de pe 3 iunie pana pe 20 iunie urmeaza sa mergem 4 persoane in Tenerife.

#296
john41

john41

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.05.2009
Si eu am fost prostit acum cateva zile cu sundajul de opinie telefonic,premiul,etc si am mers la prezentatre,la hotel N.H,sau asa ceva,intradevar au o prezentare foarte agresiva,mai putin si te obliga sa semezi contractul,cauta fraieri si stiu te inebuneasca de cap,am vazut ce cineva de acolo care a semnat.Cred ca e o teapa veritabila.

#297
Catalin S.

Catalin S.

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,389
  • Înscris: 01.02.2006
John41... din ce oras esti, la ce hotel ai fost, si despre ce frma este vorba ? Spui c-ai fost in ruma cu cateva zile.

Multumim.

#298
adipav

adipav

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.10.2008
sal la toata lumea!!!!


in primul rand sa stiti ca si eu am cumparat de la aceasta firam o excursie in lanzarote si tenerife in luna februarie, citind pe net ce pareri sunt am accelerat plecarea in insule, asta fiind programata pe 7 mai 2009 deoarece imi era frica sa nu fie vreo tapa dupa cum toti fraieri spuneau. am fost in vacanta si a fost super fain.

#299
Catalin S.

Catalin S.

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,389
  • Înscris: 01.02.2006
Si nu poti a le spui si fraierilor de noi cum a fost sau ma rog, sa pui ceva poze ?

#300
Pistolescu

Pistolescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 12.01.2008

 adipav, on May 25 2009, 13:52, said:

sal la toata lumea!!!!


in primul rand sa stiti ca si eu am cumparat de la aceasta firam o excursie in lanzarote si tenerife in luna februarie, citind pe net ce pareri sunt am accelerat plecarea in insule, asta fiind programata pe 7 mai 2009 deoarece imi era frica sa nu fie vreo tapa dupa cum toti fraieri spuneau. am fost in vacanta si a fost super fain.


super fain prietene...si ti-ai facut special cont sa ne spui parerea ta de bine...inainte sa pleci in excursie banuiesc ca nu ai avut nelamuriri din moment ce nu ti-ai facut cont sa intrebi si tu ceva....excelent...! "Fraierii care spuneau" intamplarile lor inseamna ca nu ti-au fost de ajutor si asa ai considerat tu de cuvinta...si ca e civilizat sa le raspunzi !

Iti multumim calduros draga forumist pasionat ....! :)

#301
Catalin S.

Catalin S.

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,389
  • Înscris: 01.02.2006
Cu un astfel de limbaj, nu cred ca va avea viata lunga pe acest forum.

#302
misucelmic

misucelmic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 25.06.2008
Vad ca sunt o gramada de multumiti de excursia asta in Tenerife . Eu am mai spus-o si inainte, doritorilor le cedez contractul la jumatate de pret deci nu 780 euro cat am dat eu ci 390 de euro, dar vad ca nu se inghesuie nimeni . Deci probabil ca cei care chiar zic ca au fost nu or fi chiar asa de multumiti .

#303
bogdan_re

bogdan_re

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 09.05.2005

 misucelmic, on May 26 2009, 12:39, said:

Vad ca sunt o gramada de multumiti de excursia asta in Tenerife . Eu am mai spus-o si inainte, doritorilor le cedez contractul la jumatate de pret deci nu 780 euro cat am dat eu ci 390 de euro, dar vad ca nu se inghesuie nimeni . Deci probabil ca cei care chiar zic ca au fost nu or fi chiar asa de multumiti .

am gasit aici o serie de reportaje despre Options International. Vizionati-le si concluziile le trageti singuri

#304
misucelmic

misucelmic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 25.06.2008
sa nu mai zica careva ca nu e teapa ca nu-l cred .

#305
ciucidia

ciucidia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 05.04.2009
AM CITIT ATIT DE MULTE PARERI NEGATIVE DESPRE ACEASTA FIRMA DESPRE MODUL IN CARE SA FACUT PREZENTAREA IN DIFERITE ORASE  POT SA SPUN CA AM PARTICIPAT SI EU PREZENTAREA AFOST FACUTA LA CLUJ  INTR-O ATMOSFERA PLACUTA  CU MULTA LUMINA CU OFERTA UNEI CAFELE APA MINERALA CONVERSATIE PLACUTA CU TRANSLATOR VORBITOR ROMINA-ENGLEZA LA NIVEL AVANSAT  S-AU PRIMIT ACELE MULT  CONTRPVERSATE CEASURI   AM ACHIZITIONAT PACHETUL LANZAROTE-TENERIFE  AM PLECAT CU CONTRACTUL IN POSETA FARA SA-L FI ACHITAT SI M-AM INTORS CAM IN 2 ORE CU BANI  AM AVUT REZERVARE PENTRU IUNIE DAR AM ANULAT-O DIN MOTIVE PERSONALE  INCA NU AM PLECAT NU STIU DACA ESTE TEAPA S-AU NU DAR NU POT SA MA EXPRIM INTRU-N MOD NEGATIV FARA SA POT PROBA ACAST LUCRU  ACUM I-MI PUN INTREBAREA DE CE CEI CARE AU FOST NU-SI PUN PAREREA  IAR CEI CARE NU AU FOST S-AU CHIAR CARE NICI NU AU CUMPORAT PACHETUL  VORBESC ATIT DE MULT SI DE URIT  VA ROG CEI CE AVETI CEVA DE SPUS  DOVEZI SA O FACETI  MULTUMESC  :console:

#306
ciucidia

ciucidia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 05.04.2009

 ciucidia, on 31st May 2009, 18:44, said:

AM CITIT ATIT DE MULTE PARERI NEGATIVE DESPRE ACEASTA FIRMA DESPRE MODUL IN CARE SA FACUT PREZENTAREA IN DIFERITE ORASE  POT SA SPUN CA AM PARTICIPAT SI EU PREZENTAREA AFOST FACUTA LA CLUJ  INTR-O ATMOSFERA PLACUTA  CU MULTA LUMINA CU OFERTA UNEI CAFELE APA MINERALA CONVERSATIE PLACUTA CU TRANSLATOR VORBITOR ROMINA-ENGLEZA LA NIVEL AVANSAT  S-AU PRIMIT ACELE MULT  CONTRPVERSATE CEASURI   AM ACHIZITIONAT PACHETUL LANZAROTE-TENERIFE  AM PLECAT CU CONTRACTUL IN POSETA FARA SA-L FI ACHITAT SI M-AM INTORS CAM IN 2 ORE CU BANI  AM AVUT REZERVARE PENTRU IUNIE DAR AM ANULAT-O DIN MOTIVE PERSONALE  INCA NU AM PLECAT NU STIU DACA ESTE TEAPA S-AU NU DAR NU POT SA MA EXPRIM INTRU-N MOD NEGATIV FARA SA POT PROBA ACAST LUCRU  ACUM I-MI PUN INTREBAREA DE CE CEI CARE AU FOST NU-SI PUN PAREREA  IAR CEI CARE NU AU FOST S-AU CHIAR CARE NICI NU AU CUMPORAT PACHETUL  VORBESC ATIT DE MULT SI DE URIT  VA ROG CEI CE AVETI CEVA DE SPUS  DOVEZI SA O FACETI  MULTUMESC  :console:


MA ADRESEZ CELOR CARE S-AU INTORS ACUM DIN LANZAROTE SI/S-AU TENERIFE  VA ROG SA-MI INDICATI CARE ESTE CEA  MAI IEFTINA COMPANIE DE ZBOR   DORESC SA MERG SI EU IN SPT-OCTOMBRIE  :console:        MULTUMESC

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate