Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Serie noua - Profetii biblice cu....

Probleme functionare motocoasa Ma...

Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens
 Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone

Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...
 Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro
 Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara

Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...
 

Noul Renault Laguna vs.VW Passat vs.Mazda 6;rog urgent!

- - - - -
  • Please log in to reply
208 replies to this topic

#163
herculane

herculane

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,983
  • Înscris: 01.02.2006
a luat laguna. vezi pe jurnal de bord ;)

#164
SONYVAION31M

SONYVAION31M

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 413
  • Înscris: 04.09.2007

View Postjericho, on May 19 2008, 20:05, said:

sony..nimic nou? ai luat-o sau nu? am o presimtire ca ai luat-o si nu prea iti mai arde sa pierzi timpul pe forumuri.... te-ai culcat in ea aseara? :)

Sorry!!
Maine sau poimaine!Azi a plati banca...imi "tremura" mana cand am scris ordinul de plata...


View Postjericho, on May 19 2008, 20:05, said:

sony..nimic nou? ai luat-o sau nu? am o presimtire ca ai luat-o si nu prea iti mai arde sa pierzi timpul pe forumuri.... te-ai culcat in ea aseara? :)

Frate, mai in gluma...mai in serios....parca m-as culca cu ea...de doua-trei ori pe saptamana...
:D

Oricum, ma costa mult...mult...mai mult decat ma costa o femeie....
:lol:

View Postherculane, on May 19 2008, 21:39, said:

a luat laguna. vezi pe jurnal de bord ;)

Yep!Spirit de observatie...
Va astept si la jurnal...am promis ca il fac...

#165
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,574
  • Înscris: 04.05.2006
Ce pot spune....s-o stapanesti sanatos...si sa-ti aduca muuulte muuulte satisfactii. Si sa te vad peste vreo 30.000-40.000 km la jurnal de bord, cum le lauzi fiabilitatea (nu fac misto, chiar imi doresc asta).

#166
SONYVAION31M

SONYVAION31M

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 413
  • Înscris: 04.09.2007

View Postrichelieu, on May 20 2008, 10:55, said:

Ce pot spune....s-o stapanesti sanatos...si sa-ti aduca muuulte muuulte satisfactii. Si sa te vad peste vreo 30.000-40.000 km la jurnal de bord, cum le lauzi fiabilitatea (nu fac misto, chiar imi doresc asta).

Multumesc frumos!Poate Laguna III va castiga pariul cu...calitatea....
Sa vedem...
:rolleyes:

#167
ncristi

ncristi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 848
  • Înscris: 10.12.2006
Eu am Megane II si in 50k nu i-am schimbat nici o piesa asa ca nu vad de ce tu ai schimba la LIII :).

S-o stapanesti cu sanatate. O masina excelenta :). Poate ti un jurnal si poate ne confirmi costurile minuscule de intretinere anuntate de Renault :)

#168
SONYVAION31M

SONYVAION31M

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 413
  • Înscris: 04.09.2007

View Postncristi, on May 20 2008, 20:05, said:

Eu am Megane II si in 50k nu i-am schimbat nici o piesa asa ca nu vad de ce tu ai schimba la LIII :).

S-o stapanesti cu sanatate. O masina excelenta :). Poate ti un jurnal si poate ne confirmi costurile minuscule de intretinere anuntate de Renault :)

Multumesc mult pentru urare!!Sanatate maxima si tie!Pai Renault Megan doream, initial, sa cumpar....dar m-am indragostit de Laguna III...
Deja am initiat jurnalul de bord...sa fii pe aproape!
Numai bine!!
:)

#169
M@nuel

M@nuel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,968
  • Înscris: 22.08.2006
Banuiesc ca noaptea asta n-o sa prea dormi. :) Sa nu uiti aparatul foto acasa, ok?

#170
Bwwlan

Bwwlan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,563
  • Înscris: 13.11.2006
Felicitari pentru masina si la multi km. fara probleme.  :peacefingers:
Iti doresc cat se poate de sincer sa nu ai probleme cu masina, fiindca ma gandesc ca nu e tocmai placut sa vezi ca masina pe care ti-ai dorit-o iti face probleme. Nu stiu daca Passatul era o alegere mai isteata, fiindca am auzit ca astea noi au baiuri, insa e la fel de posibil ca si asta sa fie un mit urban. Irelevant...
Doamne-ajuta si s-o stapanesti sanatos.

#171
SONYVAION31M

SONYVAION31M

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 413
  • Înscris: 04.09.2007

View PostM@nuel, on May 20 2008, 21:16, said:

Banuiesc ca noaptea asta n-o sa prea dormi. :) Sa nu uiti aparatul foto acasa, ok?

Aseara nu am dormit.
Am si aparat foto Sony si camera Sony;sunt fun Sony..
Nu o sa ratez nimik...


View PostMichtaux, on May 20 2008, 22:29, said:

Felicitari pentru masina si la multi km. fara probleme.  :peacefingers:
Iti doresc cat se poate de sincer sa nu ai probleme cu masina, fiindca ma gandesc ca nu e tocmai placut sa vezi ca masina pe care ti-ai dorit-o iti face probleme. Nu stiu daca Passatul era o alegere mai isteata, fiindca am auzit ca astea noi au baiuri, insa e la fel de posibil ca si asta sa fie un mit urban. Irelevant...
Doamne-ajuta si s-o stapanesti sanatos.

Iti sunt recunoscator pentru mesaj!Multumesc.Doamne-ajuta.
Cat despre Passat...recunosc ca este o masina care....imi va fi pe plac tot timpul;mai degraba aceasta este o alegere mai inteleapta;Passat-ul l-as fi ales mai cu sufletul...alura lui exterioara inconfundabila...ce confera prestanta..

Edited by SONYVAION31M, 20 May 2008 - 22:33.


#172
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006
Buna alegere, masina e super, s-o stapanesti sanatos.
Te-a sfatuit bine cineva ca e masina ok, am impresia ca romaximusro.
Interiorul e chiar super marfa.Plus ca Laguna a fost mereu amiralul flotei franceze de la Renault.
Ce bine ar fi sa se fabrice in Romania aceasta Laguna, nu puteau fraierii sa cumpere ei la Craiova in loc sa vina aia cu asa zisele lor masini?

#173
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006
Ce sa fabrice? Laguna la noi? Astia de abia stiu sa stranga 2 suruburi la Logan si tu ii pui sa asambleze o masina cu pretentii?

Cred ca stii stilul de munca elegant a`l romanului.

Attached Files



#174
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,118
  • Înscris: 02.09.2005
daca mai e cineva interesat de versusul asta, poate gasi in topgear exact acest versus... porca a fost facut la cererea lui sony... :)

#175
Chiril

Chiril

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 09.05.2006

View Postjericho, on May 22 2008, 20:15, said:

daca mai e cineva interesat de versusul asta, poate gasi in topgear exact acest versus... porca a fost facut la cererea lui sony... :)
sigur este un topgear cu laguna 3 vs Passat vs Mazda 6?

initiator are deja un jurnal de bord

#176
herculane

herculane

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,983
  • Înscris: 01.02.2006
aproape in toate revistele de masini, de vreo 3 luni incoace sunt versusuri laguna, mondeo, Passat, Mazda... :)

#177
Chiril

Chiril

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 09.05.2006
nu ma intereseaza reviste....ma intereseaza video la versusuri

#178
SONYVAION31M

SONYVAION31M

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 413
  • Înscris: 04.09.2007

View Postjericho, on May 22 2008, 21:15, said:

daca mai e cineva interesat de versusul asta, poate gasi in topgear exact acest versus... porca a fost facut la cererea lui sony... :)

Ce k lumea!Au si varianta de web sau emisiune TV/captura video la acest versus?
Oricum, masina am cumparat-o si am facut deja peste 600 km.

View Postsanddy1964, on May 21 2008, 00:41, said:

Buna alegere, masina e super, s-o stapanesti sanatos.
Te-a sfatuit bine cineva ca e masina ok, am impresia ca romaximusro.
Interiorul e chiar super marfa.Plus ca Laguna a fost mereu amiralul flotei franceze de la Renault.
Ce bine ar fi sa se fabrice in Romania aceasta Laguna, nu puteau fraierii sa cumpere ei la Craiova in loc sa vina aia cu asa zisele lor masini?

Multumesc pentru urare!
Convingerea mea este ca Laguna III va fi fabricata exclusiv in Franta.

#179
OClaudiu

OClaudiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,877
  • Înscris: 17.09.2003
Buna seara. Am ales pana la urma modelul 1.6 expression cu unele dotari la 110 CP. Am facut o alegere buna ? N stiu pe nimeni sa posede aceasta masina. Am ales-o pentru ca interiorul arata superb. Mi-a placut si modul de acces cu cardul. Nu stiu daca vine cu expression. Inca ceva : culoarea este l Gris Ardoise . Practic, aveti poze cu ea? Eu nu gasesc nicaieri pe net culoarea asta. Multumesc.

#180
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
probabil o fi asa:

[ http://i5.photobucket.com/albums/y184/adinsx/Laguna%20III%20topic/renault_laguna-3_2007_arr1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://i5.photobucket.com/albums/y184/adinsx/Laguna%20III%20topic/renault_laguna-3_2007_av1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://i5.photobucket.com/albums/y184/adinsx/Laguna%20III%20topic/newsitem_750_3324.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://i5.photobucket.com/albums/y184/adinsx/Laguna%20III%20topic/newsitem_750_3328.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by romaximusro, 14 June 2008 - 08:42.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate