Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Inginer PNA / CNS ROMATSA

"DIY" UPS 12V - Scoate cu...

Grafic in excel

Extensie de browser care sa reduc...
 Priza smart monitorizare consum e...

Unde reclam spamul electoral?

Putem avea incredere in Victor Or...

Inel de logodna
 Certificat de deces pentru un cet...

Programare weekend

Profit News scos din grila RCS...

Piulite rare
 Sistem rezidential Sigenergy

Reparare windows 7

Ma doare urechea la zgomote puter...

Instalarea mobilei prea scumpa?
 

Red Bull

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#1
mihaim80

mihaim80

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 17.11.2004
Salut,

Stie cumva cineva de unde asi putea lua Red Bull mai ieftin? Ma intereseaza pt nunta si cantitatea care o vreau este de 200 de cutii. Multumesc pentru ajutor

#2
Zet.

Zet.

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 191
  • Înscris: 15.01.2007
Metro?Selgros?

#3
Doru-01

Doru-01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 289
  • Înscris: 08.02.2007
Mai ieftin decat in metro nu cred ca ai de unde sa il cumperi

#4
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
200? Grija mare la cei cu probleme. :)

Cred ca tot in Metro e mai ieftin...

#5
mihaim80

mihaim80

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 17.11.2004
Am fost in Metro, Selgros, etc si nu ies bine la bani. Ma gandeam ca poate are cineva o varianta mai ieftina... Nunta este sambata viitoare dar trebuie sa stiu daca il comand la distribuitor sau nu. Thanks

#6
mihaim80

mihaim80

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 17.11.2004
Am gasit :) thread closed

#7
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,936
  • Înscris: 06.10.2003
RedBull la nunta?  :huh:
Maine poimaine se impart camere si prezervative la nuntasi ..... :lol:

#8
abancor

abancor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,110
  • Înscris: 07.07.2006
Unde ai gasit?

#9
Doru-01

Doru-01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 289
  • Înscris: 08.02.2007

 shiva, on May 25 2007, 10:29, said:

RedBull la nunta?  :huh:
Maine poimaine se impart camere si prezervative la nuntasi ..... :lol:
Dar ce ti se pare atat de ciudat???Nu ai mai auzit de redbul la nunta ?eu la majoritatea nuntilor am vazut(cele mai rasarite).             mihai poate ne spui si noua unde ai gasit

#10
herlino

herlino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.05.2005
La cat alcool se consuma pe la nunti, e bine sa fie si ceva Red Bull prin preajma, altfel putini mai ajung sa manance si  sarmale.

#11
mihaim80

mihaim80

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 17.11.2004
Eram sigur ca o sa se gaseasca si un carcotas :) Iau Red Bull pt  ca am multi tineri la nunta si bautori de Jack...deci cred ca asta explica. Cine este interesat, poate sa ma contacteze pe privat (nu stiu daca am voie sa postez aici nr de tel.). Pretul este de 4RON/ doza negociabil in functie de cantitate. Eu am luat 240 cutii si am avut un discount multumitor. Omul este super ok si la fel si bautura (nu este expirata, etc). Numai bine...

#12
abancor

abancor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,110
  • Înscris: 07.07.2006
Io n-am vazut Red Bull la nicio nunta, si nici nu cunosc oameni care sa bea, desi cunosc destui bautori de whisky. Deci nu pentru toata lumea e chiar asa firesc. Asta n-a vrut sa fie o circoteala, ci un contraexemplu :D

#13
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,936
  • Înscris: 06.10.2003

 abancor, on May 28 2007, 12:19, said:

Io n-am vazut Red Bull la nicio nunta, si nici nu cunosc oameni care sa bea, desi cunosc destui bautori de whisky. Deci nu pentru toata lumea e chiar asa firesc. Asta n-a vrut sa fie o circoteala, ci un contraexemplu :D

Mersi, la asta ma refeream. N-am fost la nici o nunta unde sa se serveasca RedBull, indiferent ce tarii consuma tinerii invitati. RedBull e o bautura energizanta, care nu mi se pare sa mearga cu meniul incarcat al unei nunti ... Cred ca un Kinley( pentru ca e amar ), ar merge mai bine ....

#14
rvic77

rvic77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,129
  • Înscris: 03.12.2004

 abancor, on May 28 2007, 12:19, said:

Io n-am vazut Red Bull la nicio nunta, si nici nu cunosc oameni care sa bea, desi cunosc destui bautori de whisky. Deci nu pentru toata lumea e chiar asa firesc. Asta n-a vrut sa fie o circoteala, ci un contraexemplu :D
Redbul-ul merita pentru miri, nasi, cei care trebuie sa stea treji si activi, acum nu-mi inchipui ca persoanele batrane consuma asa ceva  :D , oricum 240 de cutii la cati invitati ? daca ne gandim la 120 de invitati, trebuie sa bea toti cate 2 cutii- nu e cam mult ?!
Pana la urma ai un discount de 1.2-1.5 ron pe cutie fara de Metro, da probabil ca 40-50 cutii raman sigur, sau le dau aripi chelnerilor  :D

#15
mihaim80

mihaim80

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 17.11.2004
Depinde cati tineri ai la nunta, repet. Si mai mult de atat depinde de acei oameni. Prietenii mei si multi cunoscuti (care vor fi prezenti la nunta) beau whisky cu red bull... mult whisky cu red bull. Credeti-ma ca asta este prima bautura care se va termina :) Recunosc ca investitia a fost destul de mare dar....o data ma insor (cred) si vreau ca lumea sa fie multumita si sa se simta bine. Inac o data pun accent pe varsta invitatilor mai ales ca acest energizant cu toate ca are ceva vechime in Romania este mai greu acceptat. Recomandare: incercati 100ml whisky + Red Bull :) Enjoy

#16
BugHunter

BugHunter

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 377
  • Înscris: 03.11.2003

 mihaim80, on May 28 2007, 16:01, said:

Depinde cati tineri ai la nunta, repet. Si mai mult de atat depinde de acei oameni. Prietenii mei si multi cunoscuti (care vor fi prezenti la nunta) beau whisky cu red bull... mult whisky cu red bull. Credeti-ma ca asta este prima bautura care se va termina :) Recunosc ca investitia a fost destul de mare dar....o data ma insor (cred) si vreau ca lumea sa fie multumita si sa se simta bine. Inac o data pun accent pe varsta invitatilor mai ales ca acest energizant cu toate ca are ceva vechime in Romania este mai greu acceptat. Recomandare: incercati 100ml whisky + Red Bull :) Enjoy


100 ml whisk(e)y la o doza intreaga de RedBull ? mi se pare cam putin whisk(e)y  :D
Cred ca ar merge cel putin 300.

#17
Doru-01

Doru-01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 289
  • Înscris: 08.02.2007

 mihaim80, on May 28 2007, 16:01, said:

Depinde cati tineri ai la nunta, repet. Si mai mult de atat depinde de acei oameni. Prietenii mei si multi cunoscuti (care vor fi prezenti la nunta) beau whisky cu red bull... mult whisky cu red bull. Credeti-ma ca asta este prima bautura care se va termina :) Recunosc ca investitia a fost destul de mare dar....o data ma insor (cred) si vreau ca lumea sa fie multumita si sa se simta bine. Inac o data pun accent pe varsta invitatilor mai ales ca acest energizant cu toate ca are ceva vechime in Romania este mai greu acceptat. Recomandare: incercati 100ml whisky + Red Bull :) Enjoy
Pai nu ieseai mai ieftin daca le dadeai cea mai ieftina vodka(gen saniuta :D )si ii faceai manga pe toti sa doarma sub masa iar a doua zi sa le spui tu ca a fost super si ce bine sau distrat pt ca iei oricum nu isi amintesc nimic :lol: O solutie mai eftina nu cred ca exista

#18
The_Napster

The_Napster

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,841
  • Înscris: 01.04.2005
Mi se pare o idee foarte buna sa aduci energizante la nunta. In special daca sunt tineri. Ii mai ajuta pe cei care adorm repede sau cei care beau RB+Whiskey. Eu as bea energizante ca pe apa :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate