Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung anunta SSD-urile de 256TB...

Inginer PNA / CNS ROMATSA

"DIY" UPS 12V - Scoate cu...

Grafic in excel
 Extensie de browser care sa reduc...

Priza smart monitorizare consum e...

Unde reclam spamul electoral?

Putem avea incredere in Victor Or...
 Inel de logodna

Certificat de deces pentru un cet...

Programare weekend

Profit News scos din grila RCS...
 Piulite rare

Sistem rezidential Sigenergy

Reparare windows 7

Ma doare urechea la zgomote puter...
 

Recarosare Daewoo Espero

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Milo

Milo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 03.07.2004
Salutare...
In urma cu vreo 2 luni am cumparat un Espero de care n-am prea avut parte, dat fiind faptul ca la 2 zile de la achizitionare un mare om care circula pe contrasens prin Defileul Jiului m-a "convins" sa plonjez vreo 30 de metri performand artistic un dublu-axel pe stanci cu aterizare in Jiu. Rezultatul - eu relativ ok, masina - PRAF. Din cate stiu (nu uitati, sunt profan, deci predispus la a spune ineptii) o solutie ar fi cumpararea unei masini din strainatate (am gasit ceva in Germania la un pret acceptabil) si intocmirea actelor de recarosare. Ce m-a speriat a fost revelatia pe care am avut-o sondand forumurile de "specialitate": pt recarosare, masina trebuie adusa pe o platforma... etc. Ma poate cineva lamuri daca are sau nu rost sa cumpar o masina de acolo, sa o aduc pe roti in tara si apoi sa incerc sa fac actele pt recarosare? Trebuie platite oarece taxe? Merci mult pt. ajutor...

#2
aeon

aeon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,491
  • Înscris: 05.08.2002
mai bine o vinzi pe astal fier vechi si ie alta masina, fie si second
e prea mare bataia de cap

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate