Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung anunta SSD-urile de 256TB...

Inginer PNA / CNS ROMATSA

"DIY" UPS 12V - Scoate cu...

Grafic in excel
 Extensie de browser care sa reduc...

Priza smart monitorizare consum e...

Unde reclam spamul electoral?

Putem avea incredere in Victor Or...
 Inel de logodna

Certificat de deces pentru un cet...

Programare weekend

Profit News scos din grila RCS...
 Piulite rare

Sistem rezidential Sigenergy

Reparare windows 7

Ma doare urechea la zgomote puter...
 

Script AUTO RUN $300

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

#1
ysterye

ysterye

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 9
  • Înscris: 09.03.2007
Vreau shi eu un script cu auto run.De ex: vreau sa pun Putty.exe pe un domeniu (www.domeniu.com/putty.exe) shi sa se faca un script atunci cand dau pe link sa se deschida direct putty fara sa mai apara fereastra cu run/save/cancel.Ofer 300 $ ca sa mi se faca aceasta treabaCei care shtiu sa`l faca,ma pot contacta la [email protected] 10x

#2
BugHunter

BugHunter

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 377
  • Înscris: 03.11.2003

View Postysterye, on Mar 9 2007, 15:01, said:

Vreau shi eu un script cu auto run.De ex: vreau sa pun Putty.exe pe un domeniu (www.domeniu.com/putty.exe) shi sa se faca un script atunci cand dau pe link sa se deschida direct putty fara sa mai apara fereastra cu run/save/cancel.Ofer 300 $ ca sa mi se faca aceasta treabaCei care shtiu sa`l faca,ma pot contacta la [email protected] 10x


cand dai pe link unde ? in browser ? si daca da ce browser.

#3
ysterye

ysterye

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 9
  • Înscris: 09.03.2007

View PostBugHunter, on Mar 9 2007, 18:05, said:

cand dai pe link unde ? in browser ? si daca da ce browser.

da. de ex eu am Putty.exe pe un domeniu www.domeniu.com.putty.exe
shi sa se faca acel script cu auto run shi sa`l pun pe domeniu shi pe el www.domeniu.com/script.php
dupaceea cand dau pe www.domeniu.com/script.php sa se dea auto run la putty.exe shi sa mi se deschida direct putty fara ca sa ii mai dau eu run sau save.
ash vrea sa mearga pe toate browserele.

#4
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.068
  • Înscris: 21.10.2005
ti s-a mai atras atentia
probabil pt 300 coco care-i dai tu, reuseste cineva sa-ti faca doar pt IE < 5.5 , cu setarile minime de securitate

#5
ysterye

ysterye

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 9
  • Înscris: 09.03.2007

View Postagain, on Mar 13 2007, 18:09, said:

ti s-a mai atras atentia
probabil pt 300 coco care-i dai tu, reuseste cineva sa-ti faca doar pt IE < 5.5 , cu setarile minime de securitate

Ala il am. www.50cent.ro/index9.php
Shi ca sa mi se faca sa mearga pe orice browser u cat ceri?Vorbeshti ca shtii sa`l faci sau ... numai asha ca sa postezi shi u?
Ashtept raspuns.

bafta

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate