Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poiana lui Ioc Khan CPI

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta

Here goes nothing
 BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?
 Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...
 Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...
 

Oferte banci BLACK FRIDAY

* * * * - 4 votes
  • Please log in to reply
132 replies to this topic

#127
vwvwvw

vwvwvw

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 07.02.2010
Tot neincredere imi inspira si mie, unora le-a mers, alte cunostinte s-au blocat in pasi diferiti, in sucursala nu prea stiau ce e de facut... meh

Nu ai vreo dovada ca ai aplicat totusi in perioada promotiei (pana pe 22)? Le spui ca ai facut prin aplicatie dar ti-a dat eroare, daca-s binevoitori ar trebui sa te poata trece in continuare pe oferta.

#128
Shade14

Shade14

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,589
  • Înscris: 10.02.2007
Nop, nu fac asta sau cel putin unde am fost eu nu vor, ideea fiind ca doar daca o faci online ai oferta, unde nici ei nu stiu ce nu-i convine si de ce nu-mi merge. Cica daca apaream in sistem la sucursala era ok, dar nu apar. Acum as fi vrut sa rezolv cumva doar pentru ca am pierdut timp cu asta dar nu stiu ce pot in afara de incercat din nou cu alt email, e stupid.

Am vazut ca unii zic ca lor le-a facut la sucursala, na, mie la call center lor mi-a zis ca nu au ce face...

Edited by Shade14, 23 November 2023 - 15:53.


#129
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,416
  • Înscris: 21.10.2010
Si mie mi-au facut in sucursala dar dupa ce in prealabil facusem ticket la ei si m-au sunat de vreo 2 ori de la suport mi-au zis ca nu pot sa-mi rezolve eroarea si m-au trimis in sucursala, cand am ajuns acolo ei deja stiau de cazul meu si ce trebuia sa faca pentru a-mi aplica oferta de bf.

#130
Shade14

Shade14

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,589
  • Înscris: 10.02.2007
nu stiu ce mai imi rezolva ca mai e doar maine, iar de ticket nu am vazut unde pot face

#131
alex342

alex342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,650
  • Înscris: 23.09.2017
Cine si-a deschis depozit la termen de BF la Unicredit?

Edited by alex342, 06 December 2023 - 02:27.


#132
smylle2u

smylle2u

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,103
  • Înscris: 02.03.2007
Eu am deschis, inca nu au intrat banii.

#133
vwvwvw

vwvwvw

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 07.02.2010
Si eu, idem inca nu au intrat, cf regulamentului cei 100 lei se acorda "in luna decembrie 2023" deci mai e timp. Eu am si lichidat depozitul ieri.

https://www.unicredi...pentru-tine.pdf

Edited by vwvwvw, 06 December 2023 - 11:20.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate