Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

Motorola Edge X/Edge 30 Ultra

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#55
dariusgherman

dariusgherman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,530
  • Înscris: 28.08.2007
Facut Update azi, ca si prime impresii, se misca la fel de bine ca si pe A13, sa vedem cu NFC daca sunt probleme si cum tine bateria.

#56
dariusgherman

dariusgherman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,530
  • Înscris: 28.08.2007
Una din probleme - acel ecran viu gen cand miscai putin telefonul sau il atingeam cu degetul pe ecran, acel ecran nu mai e disponibil. Stiti voi de care zic.

#57
creativestar

creativestar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,386
  • Înscris: 24.10.2009

 dariusgherman, pe 21 februarie 2024 - 09:44, a scris:

Facut Update azi, ca si prime impresii, se misca la fel de bine ca si pe A13, sa vedem cu NFC daca sunt probleme si cum tine bateria.
Deci, merge NFC sau nu?

#58
creativestar

creativestar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,386
  • Înscris: 24.10.2009

 WarpS, pe 20 februarie 2024 - 15:36, a scris:

Android 14 disponibil.

Urmează feedback...
Așteptam feedback.

#59
WarpS

WarpS

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 30.07.2009
Mi se pare că merge mai rapid.
Fără probleme cu NFC-ul
La tastatura Gboard vad că au apărut 2 butoane noi, de minimizare și de schimbare a limbii. Nu cred că erau prezente acolo până acum.  

Fără probleme întâmpinate până acum, in utilizarea de zi cu zi.

Attached Files



#60
WarpS

WarpS

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 30.07.2009
Update de securitate pentru ianuarie 2024, disponibil.

#61
dariusgherman

dariusgherman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,530
  • Înscris: 28.08.2007
Se misca cel putin la fel de bine ca si inainte, bateria tine la fel de bine sau chiar mai bine - cateva setari in plus, de customizare. Ecranul acela activ, cand miscai telefonul e schimbat, dar bine ca merge. In rest totul pare a fi OK.

#62
RealMe

RealMe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 15.12.2023
Ecranul blocat,ăla frumos era tot farmecul.A dispărut și de pe Edge 40 pro după update A14.Când o veni A15 poate revine.Or fi fost niște dobitoci care s-au plâns că nu-i Android Ștoc.

#63
RealMe

RealMe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 15.12.2023
Economie baterie: Sistem/Performanță debifați Lansare inteligentă aplicație.Zicea unu pe forumul Lenovo.Le-am debifat și pe 30 ultra și pe 40 pro.N-am urmărit diferențele.Bateriile țin ok pe amândouă.

Mai se plâng unii de volumul pe blutut redus la jumate.N-am verificat.

#64
WarpS

WarpS

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 30.07.2009
Intr-adevar, parca au modificat nivelul audio, e si mai lunga bara aia de sonor si se simte si in masina - via Bluetooth. Daca inainte volumul era pe la 20 (in masina si maxim la telefon), acum aceleasi melodii trebuie sa le dau pe la nivelul 30, pentru acelasi efect.

#65
ilbiscione

ilbiscione

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 10.03.2022
Salutare, as vrea sa achiziționez Edge 30 ultra resigilat de pe emag, în 12 rate prin wallet. Întrebarea ar fi, este oare peste P30 Pro de la Huawei, de care ma despart doar pt ca a fost aruncat de către copil și ii cedează display-ul. Poate a avut cineva p30 pro, mulțumesc anticipat.

#66
RealMe

RealMe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 15.12.2023
https://nanoreview.n...huawei-p30-pro.

#67
ilbiscione

ilbiscione

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 10.03.2022

 RealMe, on 12 martie 2024 - 15:57, said:

Nu pot accesa acel link 🔗

#68
RealMe

RealMe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 15.12.2023
Nanoreview.net,bagi în Comparare telefoane ce vrei să compari.

#69
ilbiscione

ilbiscione

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 10.03.2022
Super site-ul, multumesc, nu știam de el. Foloseam gsmarena, dar ala e pistol cu apa pe lângă asta de la tine.

#70
RealMe

RealMe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 15.12.2023
Resigilatele de pe eMag sunt de obicei luate în ideea de a fi returnate în 60 zile.După o "forjare" la maxim în jocuri timp de 2 luni,încărcare între 20-80% nu prea cred,eu n-aș lua.Dacă te bagi la rate vezi Edge 40 pro la Altex,au și resig. de la 2600 lei.

#71
dariusgherman

dariusgherman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,530
  • Înscris: 28.08.2007
Eu am luat reconditionat (!) de la Orange si e nou-nout + ca bateria e in stare perfecta.

#72
ilbiscione

ilbiscione

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 10.03.2022

 RealMe, on 13 martie 2024 - 08:06, said:

Resigilatele de pe eMag sunt de obicei luate în ideea de a fi returnate în 60 zile.După o "forjare" la maxim în jocuri timp de 2 luni,încărcare între 20-80% nu prea cred,eu n-aș lua.Dacă te bagi la rate vezi Edge 40 pro la Altex,au și resig. de la 2600 lei.
E ok, am mai luat o mulțime de produse resigilate și nu m-am ars, cel puțin pana cum, multe sunt înapoiate și pentru ca nu se împacă persoana respectiva cu telefonul. Oricum îl pot returna în 30 de zile în caz de ceva.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate