Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

HBO MAX (din 21 mai, 2024 HBO MAX devine MAX).

* * * * * 4 votes
  • Please log in to reply
3287 replies to this topic

#2377
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,394
  • Înscris: 02.06.2020
Aveți lista cu producțiile ce intră pe HBO Max în Martie?

#2378
sorin96

sorin96

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,167
  • Înscris: 13.03.2016
Inca nu e pus nimic pe musor.tv
Deocamdata stim pentru primele 5 zile datorita postarii de pe Instagram

#2379
ro_dexter_ro

ro_dexter_ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 08.10.2005
Nou în martie pe HBO MAX HU, via musor.tv.

#2380
TechGuy

TechGuy

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 07.10.2021

View Postamami, on 27 februarie 2023 - 22:04, said:

Dacă crezi că este eroare de card, atunci fă-ți Revolut, sau card românesc (cont Libra cu card digital)

View Postp243df, on 27 februarie 2023 - 20:57, said:

Totusi, nu am mai auzit sa nu poți plăti cu vreun card, egal de țară.

Până la urmă am reușit! Am adăugat cardul pe un cont google cu adresă de România și am efectuat plata prin google play. 👍

#2381
p243df

p243df

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,870
  • Înscris: 26.10.2021
La asta ma gândeam și eu dacă se poate ca la netflix sau Disney, din cont google play sa plătești. Se pare ca da.

Edited by p243df, 01 March 2023 - 10:31.


#2382
altieri_constantin

altieri_constantin

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 01.03.2023
Salut, de ieri nu mai gasesc in Google PlayStore aplicatia HBO Max. Ca sa va dau un pic de context, tv-ul este un Philips 65PUS7906/12 (Android 11 cu update la zi), nu mai functiona Youtube in prima faza, mesajul era ca nu sunt conectat la internet (toate celelalte servicii mergeau, conexiunea era ok), am incercat toate variantele posibile sa il fac sa mearga si nu am reusit. Intr-un final am decis sa il aduc la setarile din fabrica (se sterge absolut tot), dupa asta Youtube a mers, in schimb HBO Max nu mai este disponibil... Tv-ul este setat pe Romania la tara, contul de Google folosit este pe Romania, am card pentru plati Revolut, ideea e ca nu am modificat absolut nimic, a mers in aceasta configuratie pana acum, aveam HBO Max instalat din Google PlayStore si l-am folosit aproximativ 2 luni, platesc abonament la Digi. Ma poate ajuta cineva sa rezolv problema asta. Multumesc mult.
[img]https://ibb.co/3FJRF51 https://ibb.co/TWjgt7t https://ibb.co/Rjzvshz[/img]

#2383
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,334
  • Înscris: 11.08.2019
Pe telefon cu android iti găsește aplicația conectat la rețeaua WIFI la care e conectat televizorul? Dacă o găsește, încearcă să dai instal de acolo, la partea de instal ai o săgeată și poți selecta toate dispozitivele care sunt conectate la acel cont google pentru a instala pe toate deodată.

#2384
altieri_constantin

altieri_constantin

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 01.03.2023

View Post-TINO-, on 01 martie 2023 - 13:06, said:

Pe telefon cu android iti găsește aplicația conectat la rețeaua WIFI la care e conectat televizorul? Dacă o găsește, încearcă să dai instal de acolo, la partea de instal ai o săgeată și poți selecta toate dispozitivele care sunt conectate la acel cont google pentru a instala pe toate deodată.

Am rezolvat pana la urma, era vina mea, eram cu contul de Google intr-o familie de unde iau Youtube Premium (India) si aparent degeaba ai contul de Google pe RO, odata intrat in familie de "indieni" tot Google PlayStore se raporteaza la India... Solutia a fost sa adaug un nou cont de Google pe TV, instalat aplicatia, sters contul si am ramas cu contul vechi (india - Youtube Premium) si cu aplicatia HBO Max instalata in TV. Acum totul functioneaza ok. Daca mai e cineva in situatia asta atentie din ce tara este "famlia" din care faceti parte. Mersi oricum pentru raspuns Posted Image

#2385
logatul

logatul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,330
  • Înscris: 15.07.2003
cat platesti pt familia indiana?

#2386
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
Adăugat serialul Snowfall pe HBO Max.

Edited by Shock-G, 03 March 2023 - 21:11.


#2387
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,334
  • Înscris: 11.08.2019
Nu e nou introdus, doar a început un nou sezon.

#2388
Cosmin_Andrei

Cosmin_Andrei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,577
  • Înscris: 26.12.2015
Attached File  332281929_758776008800185_5858157776114176634_n.jpg   74.39K   108 downloads

#2389
IDA01RO

IDA01RO

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 08.09.2008
Buna seara,

Initial am avut HBO Go care a mers f bine, apoi aplicatia asta a disparut/nu a mai functionat.
Stiu anuntul ca site-ul HBO nu mai poate fi vazut decat cu LG WEBOS mai mare de 3.5 inclusiv. Totusi, intreb : a gasit cineva o solutie pentru vizionare filmele de pe site HBO pe LG cu WEBOS 3.0 ? Mda, Si la televizoare au inceput cu strategia asta ...schimba softurile si te forteaza sa schimbi hardware-ul, chiar daca acesta functioneaza impecabil Posted Image.
Consumerismul ne mananca, chiar daca cu ipocrizie sistemul ne bate la cap cu green, economie, sustenabilitate, bla bla...  ma lasi ?!

Multumesc.

Edited by IDA01RO, 06 March 2023 - 20:11.


#2390
Jimmy71

Jimmy71

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 853
  • Înscris: 05.05.2006
E de mult aceasta strategie, nu e ceva nou aparut. Am un TV LG 47LW5500 din 2011 care merge impecabil si acum, iar ptr vizionare HBO MAX, Netflix etc. am atasat un chromecast TV si nu am nicio problema.

#2391
r3my_cc

r3my_cc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,228
  • Înscris: 12.02.2014
Asta e cea mai la îndemână soluție. La fel am făcut și eu: acasă, din 3 smart-uri, doar unul are HBO MAX. Pentru celelalte două, modele mai vechi, am luat google Chromecast-uri, plus încă unul pentru delegații 😁. Sunt ieftine și bune.

Edited by r3my_cc, 06 March 2023 - 21:50.


#2392
logatul

logatul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,330
  • Înscris: 15.07.2003
La fel ca si jimmy, am un tv lg "smart". De cativa ani nu mai merg aplicatiile (netflix, hbo, browser) si tot de atunci mi-am luat un xiaomi mi box. E perfect pt ce imi tb mie.

#2393
Ghibos

Ghibos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 609
  • Înscris: 24.03.2018
Va place?

Attached Files



#2394
IDA01RO

IDA01RO

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 08.09.2008
Multumesc pentru sfaturi.
Doream doar sa aflu daca exista vreun "hack" sau alta aplicatie care sa poata accesa HBO pe TV cu webOS 3.x. Acum am vazut ca vechiul LG s-a updatat singur la webOS 3.4.2. dar tot degeaba daca nu e minim 3.5
Nu am de gand sa mai investesc nimic in gadget-uri care si ele sunt obsolete, dar cu ocazia discutiei astea , mi-am adus aminte de aplicatia LGThinQ (telefonul meu este V40 ThinkQ) si ...culmea, merge sa sheruiesc aplicatia HBOMAX de pe telefon cu ecranul lui 32LH6047. Mai aveam solutia sa folosesc TV-ul ca wireless display al laptopului, dar..prea mult deranj ! Posted Image
In rest, mai ma uit time to time la HBO, pe celalat TV (tot LG) care are HBOMAX inclus in webOS...pana ne vor forta din nou sa ne schimbam televizoarele sau sa facem tot felul de artificii sau sa cumparam gadgeturi ...sustenabile ! Posted Image
O zi buna tuturor !

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate