Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Vodafone TV.

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
829 replies to this topic

#541
novo_

novo_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,264
  • Înscris: 30.03.2019

 prof28, on 29 iunie 2022 - 17:00, said:

Salutare, stiti cumva frecvențele la Vodafone TV?
Daca te referi la cablu TV, ai gresit topicul, dar uite aici o lista: https://www.tvchanne...odafone_Romania

Daca te referi la aplicatie, nu exista frecvente. Desi cred ca era si logic.

#542
nehru

nehru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 513
  • Înscris: 16.12.2001
În sfârșit VTV merge pe browser

#543
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Tot nu ma pot loga, eroare Wa103

#544
nehru

nehru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 513
  • Înscris: 16.12.2001
Merge . Poate ca nu au rezolvat la toți

#545
Sceleron

Sceleron

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 05.12.2010
Nu vor rezolva niciodata ca sa mearga la toti in acelasi timp ceva, orice ar fi acel ceva; nu e vorba doar de VTV.

#546
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Acum in octombrie se fac doi ani de cand am VTV si nu l-am folosit decat in prima saptamana, ca doar atunci a mers... Incredibil. Ma gandesc daca merita sa-i sun sa le zic ca ma paste gandul sa ma mut la concurenta, poate imi fac vreo oferta "de nerefuzat"

#547
Sceleron

Sceleron

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 05.12.2010
Daca ai bafta ca in zona abonamentului sa mearga bine internetul, atunci merita sa faci/renegociezi un abonament care sa nu treaca de 25-30 de lei (am pus link pentru abonamentele "la moda" acum si pe care l-au obtinut mai multi forumisti, desi cred ca s-au mai marit preturile cu cate 1 EUR, din cauza HBO).
O sa ai net rezonabil, o grila tv bunicica si Maxpack & Go inclus. Fara alte pretentii. Cam la asta se reduce Vdf Fixe in momentul de fata. Nu e putin lucru, dar nici mare branza. Asta e!
PS: in ultimele 10 luni eu am reziliat 4 abonamente (niciunul nu era al meu personal, erau ale unor rude si amici). Interesant e ca astia 4 nici nu au vrut sa auda de vreo retentie, erau nemultumiti si suparati la modul definitiv Posted Image . Doi dintre ei nici macar nu sunt asa de tineri. Ce aveau in comun cei 4, in afara de abonamentele la Vdf? O impresie ca firma asta nu e serioasa, dom'le... Nu aveam argumente contra :)

#548
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Mama frate ce-i cu abonamentele astea la 25 de lei... Eu dau 80 de lei pe net 500 cu tv cu toate optiunile mai putin adult si un card ci+, lunar. Ma simt fraier

#549
Sceleron

Sceleron

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 05.12.2010
Nu va impiedica nimeni sa deveniti membru al Clubului Posted Image
Cred ca e select, un procent foarte mic din abonati, utilizatori de Softpedia, amici d-ai lor, rude etc. Cati sa fie?
Ready? Posted Image

#550
geanny06

geanny06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 959
  • Înscris: 08.01.2009
Au reaparut dispozitivele in Vodafone Tv...partea prosta este ca imi apar doar 2 acolo, telefonul si mediaboxul, iar daca incerc sa ma loghez din browser imi zice ca am depasit nr. de dispozitive...vai mama lor de profesionisti...

#551
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,437
  • Înscris: 29.04.2010
Acum vreo 3 luni promisesera ca lucreaza la viitorul update sa putem vedea si “sterge” inclusiv dispozitivele tv smart logate in MyVDF. Vorbe… vorbeee… nu au facut nimic in sensul asta inca.

#552
cattani

cattani

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 24.02.2005
A încercat cineva aplicația nativa Vodafone TV pe Sony cu Android TV ?
La logare apare eroarea TAA122.

La suport au spus ca nu se ocupa de varianta Android TV.
Oare de ce nu merge logarea pe TV și cum se rezolvă ?

#553
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,437
  • Înscris: 29.04.2010
Mie imi merge pe Sony Smart cu Android Tv. Mai putin Viasat History HD, Ida Tv, NickToons si Nat Geo Wild HD unde apar vesnice erori de redare pe toate dispozitivele.

#554
Alberto4

Alberto4

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 12.05.2017
Și mie îmi funcționează pe Sony cu Android TV, gama 2015/2016 (nu îmi mai amintesc exact :D )

Nu am erori la niciun canal

#555
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,437
  • Înscris: 29.04.2010
Erorile apar sistematic, numai la unele conturi ale abonatilor ex. UPC. Din pacate, rezolvare nu prea exista, de aceea nu mai insistam. Unde nu e putinta, nici pricepere… acolo e tara mea: Romanikaaa 😂😂😂

#556
vierme

vierme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,101
  • Înscris: 31.08.2007
Hei Vodafone... daca citesti asta, arunca un ochi pe aplicatia Digi Online pt Android TV de la concurenta. Simplu si functional. Incercati si voi?

#557
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,844
  • Înscris: 07.07.2009
Bineînțeles că nimeni de la VF nu citește aici.

#558
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
M-am abonat si eu 7 zile gratuit la Focus Sat. Aplicatia e de 100 de ori mai buna decat VF TV, si merge replay si la posturile PRO.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate