Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung anunta SSD-urile de 256TB...

Inginer PNA / CNS ROMATSA

"DIY" UPS 12V - Scoate cu...

Grafic in excel
 Extensie de browser care sa reduc...

Priza smart monitorizare consum e...

Unde reclam spamul electoral?

Putem avea incredere in Victor Or...
 Inel de logodna

Certificat de deces pentru un cet...

Programare weekend

Profit News scos din grila RCS...
 Piulite rare

Sistem rezidential Sigenergy

Reparare windows 7

Ma doare urechea la zgomote puter...
 

Boala de piele(eczema) pe git la paun!

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
namug

namug

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 06.04.2010
Va salut! As vrea mult sa-mi dati o idee,in masura in care se poate vedea in poze,ce poate avea paunul pe git! Pare o eczema cit unghia mica,parca cu o secretie alb-galbuie cu crusta!!! In acea zona se vede un mic gol de pene! Poate eczema a dat penele la o parte sau au cazut,nu stiu! Va rog sa va uitati la poze,eventual la dati zoom si sa va spuneti parerea!!! Tin foarte mult la ei,iar pe net greu gasesti un medic veterinar specializat in aceasta directie! Imi pun speranta aici!!!P.S: am incercat si am dat cu apa oxigentata si niste Mibazon!! Astea le aveam la indemina! Retineti ca le-am facut unul din cele mai bune vaccinuri existente prin octombrie 2015!! Apropo,la cit ar trebui sa repet vaccinarea!? Cu multa stima!!!Posted Image

Attached Files



#2
usrnm

usrnm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,761
  • Înscris: 29.06.2015
lasa aragazul si fa niste poze macar cu un telefon ca sa putem distinge ceva.

#3
namug

namug

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 06.04.2010
Salutare!Posted Image revin cu citeva poze noi,un pic mai explicite! mai mult decit 8mp nu are taty!Posted ImagePosted Image si apropo de aragaz, nu faceam nimic la el!!! nu il puteam tine bine, ma zgiria cu ghearele si imi mai si ,,lopata,, cite o aripa!Posted ImagePosted Image sper sa puteti vedea ceva si mai trebuie sa stiti ca in poze e dat cu Mibazon.de acolo culoarea spre galben!!!

Attached Files



Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate