Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 

Numai aici despre MotoGP.

* * * * * 3 votes
  • Please log in to reply
1704 replies to this topic

#1351
rzv74

rzv74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 534
  • Înscris: 30.09.2014
ce diferenta! inainte nici nu.mi venea sa ma uit la motogp. se vedea oribil! un sd super prost!

#1352
AaronRodgers1993

AaronRodgers1993

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 02.12.2016
sincer se vedea mai bine pe analog decât pe digital...sper ca și digi să introducă versiunea HD pentru românia a eurosport, pentru că sincer după ce drepturile au trecut de la digisport la eurosport românia în 2 ani și jumătate nu am 3 curse văzute cap coadă

#1353
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,648
  • Înscris: 19.02.2010
Fiind pe la țară, am văzut cursa "lacrimă"! Pe un tv cu tub, la care era legat un receiver. În camera copiilor, unde se află Led-ul, se vedea VHS. Va fi de bun augur introducerea HD-ului, dar sper să lase și varianta internațională.
Aveam speranțe și anume că Rossi sau Dovi vor face ceva și-l vor pune în dificultate pe Marq. Nimic, a făcut ce a vrut cu toți. Este un pilot foarte bun, iar acum odată cu îmbunătățirea motorului va fi din ce în ce mai greu de depășit. Cred că va bate multe recorduri. Dacă se comportă în ritmul, din etapa trecută, Quartararo, va ajunge să fie un concurent foarte puternic pentru spaniol. În această etapă, debutantul, pentru mine, a fost omu' etape.

#1354
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014
Ce cursa fenomenala la Mugelo..

Cand va mai ajunge F1 la nivelul asta de spectacol, cand??

#1355
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,648
  • Înscris: 19.02.2010
Probabil niciodată, în ritmul actual! Totuși sunt "sporturi" diferite, unde totuși pilotul contează un pic mai mult decât utilajul. Și asta se vede în special în acele echipe în care un pilot este tot timpul în top, iar celălalt se zbate în pluton.

#1356
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,413
  • Înscris: 04.08.2010
Avem MotoGP în HD și la Digi începând cu etapa din acest weekend. :OK:

#1357
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014
Felicitari, Jorge Lorenzo ! :))) o cursa fenomenala

#1358
alinmpi

alinmpi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,161
  • Înscris: 16.12.2008
A fost o partida de popice formidabila....

#1359
SidTheKid

SidTheKid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,318
  • Înscris: 07.01.2009
Nulitatea aia de Lorenzo a stricat frumusete de cursa.

#1360
AaronRodgers1993

AaronRodgers1993

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 02.12.2016
Este pentru prima dată în ultimii 2 ani și jumătate când urmăresc un Grand prix de motogp cap coada..

Cât despre Jorge ce pot să mai zic..magnific..te lasă fără cuvinte..a făcut curat pe circuit și așa era suprapopulat

#1361
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,413
  • Înscris: 04.08.2010
Și mai zicea lumea că Lorenzo nu contribuie cu nimic în cadrul noii sale echipe... :naughty:

#1362
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,057
  • Înscris: 20.06.2009
Pare-se că stricăciunea făcută de Eurosport vreme de atîția ani e cam „ireparabilă”! Nu foarte mulți s-au uitat la etapa de duminică (prima în HD) și chiar mai puțini au ales să comenteze aici...
Bravo Eurosport!Posted Image

P.S. Eu m-am uitat, recunosc, dar credeți-mă pe cuvînt că n-am avut nici un pic din excitarea ce o simțeam acu' niște ani! A fost un fel de „hai să văd ce mai vor și ăștia”, dar atît...Posted Image

#1363
mariusica24k

mariusica24k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,033
  • Înscris: 24.01.2013
Și eu ma uitam dacă eram acasă.. De acum înainte când o sa am posibilitatea, o sa ma uit.. Totuși încă mai e spectacol în Moto Gp fata de F1.. Da, sunt sporturi diferite dar totuși ai ce sa vezi.. Părerea mea ☺️

#1364
cipaul66

cipaul66

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 26.08.2009
Da au fost multe probleme la acest MP ... începând cu aderența (destul de subțire) accentuată de temperatura foarte ridicată a asfaltului . Restul spectacolului a fost realizat de „inspirația” sau ghinionul competitorilor . A fost o lecție de popice , din păcate - dar asta face parte din spectacol . Oricum inspirată depășirea lui Marc , exact în momentul când Lorenzo a crezut că accelerarea sa va fi câștigătoare  - și a ieșit ceea ce s-a văzut . Total neinspirată aducerea lui Lorenzo la Honda , și când te gândești câți piloți buni nu au material de concurs . Oricum la moto3 - tânărul pilot turc care se anunța la începutul sezonului o revelație se pare că nu reușește decât lovituri de popice . Vom vedea până la sfârșit dacă jocurile sunt făcute ... e greu de spus - e suficient să cazi o dată prost și să te accidentezi ca să dai chix în clasament !

#1365
Tudor75

Tudor75

    peRFect

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,151
  • Înscris: 14.12.2007

View Postcrislacor, on 17 iunie 2019 - 16:06, said:

P.S. Eu m-am uitat, recunosc, dar credeți-mă pe cuvînt că n-am avut nici un pic din excitarea ce o simțeam acu' niște ani! A fost un fel de „hai să văd ce mai vor și ăștia”, dar atît...Posted Image
Pacat ca nu ai vazut-o live pe cea din etapa trecuta de la Mugello. Cu siguranta te-ar fi tinut cu sufletul la gura de la-nceput pana la sfarsit. Posted Image

#1366
wolfynwo

wolfynwo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,666
  • Înscris: 31.10.2013
Hai ca am avut si eu timp sa vad cursa acum.
99 = Nulitate!
Despre 93 : Dezamagit total de `discursul` acestuia la premiere! Rusine bai smechere campion! Ala te intreaba ceva si tu `canti` ca tanti prim ministru!

Edited by wolfynwo, 19 June 2019 - 17:51.


#1367
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,655
  • Înscris: 22.02.2015
A castigat Marquez cu mari emotii.

#1368
alinmpi

alinmpi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,161
  • Înscris: 16.12.2008
Foarte “mari”....

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate