Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Site-uri de suplimente nutritive

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
1marius1

1marius1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 587
  • Înscris: 29.03.2012
Salut!
Urmatoarele site-uri de suplimente nutritive sunt de incredere:  bodytimero, nutriland, i-nutrition? Ati cumparat vreodata de pe un site pe care l-am spus mai devreme?

Edited by 1marius1, 04 June 2014 - 19:31.


#2
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,429
  • Înscris: 20.08.2013
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/u0udZ1v5irY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,514
  • Înscris: 06.01.2012
Ala din clipul de mai sus pare un adevarat cunoscator .
Aha .

#4
1marius1

1marius1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 587
  • Înscris: 29.03.2012
Totusi sa revenim la intrebarea pusa de mine. Multumesc.

#5
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
De incredere: http://nutritiondiscount.eu/

#6
Mos-Nicolae

Mos-Nicolae

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,954
  • Înscris: 09.12.2013
De incredere in ce sens? Transport? Produsele sa nu fie "fake"?
Cauta in Auchan - Au pe acolo o suma de proteine si alte astea.

#7
1marius1

1marius1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 587
  • Înscris: 29.03.2012

View PostMos-Nicolae, on 04 iunie 2014 - 20:02, said:

De incredere in ce sens? Transport? Produsele sa nu fie "fake"?
Cauta in Auchan - Au pe acolo o suma de proteine si alte astea.
Produsele sa nu fie "fake"...

#8
alexumrb

alexumrb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 14.05.2010

View Postpotae, on 04 iunie 2014 - 19:24, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/u0udZ1v5irY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Ce fata de labagiu infect are. Asculta-l. Fii atent! Invata de la el. Cred ca are ceva experienta in spate. Fii ca el!

On topic: Din nefericire, in Romania nu-s foarte multi care importa suplimente de calitate superioara. Evita suplimentele alora de la Rediss (sau cum cacat se numesc).

@ Potae: asa-i ca te deranjeaza sportivii si persoanele cu ceva fizic? De ce esti comunist? Poluezi tot subformul asta aiurea. Da-ti o laba si revino-ti, oricum femei misto n-ai sa futi cu mentalitatea aia de om comunist. Oftica-te ca altii baga "prafuri" sau cum penis mea le numesti tu. Ignorantule...

Edited by alexumrb, 04 June 2014 - 21:02.


#9
clon@

clon@

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 26.01.2007
Eu iti recomand sa consumi 1 L de lapte de capra (CRUD) pe zi, pe langa alimentatia care o consumi de obicei. In doi ani daca nu cresti in masa musculara vi la mine si iti dau banii inapoi. :)

#10
alexumrb

alexumrb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 14.05.2010
Tu "te-auzi" ce scrii? Bea tu 1 litru de lapte pe zi. Fa-te tu cat vaca.

#11
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,296
  • Înscris: 13.01.2011

View Post1marius1, on 04 iunie 2014 - 19:12, said:

Salut!
Urmatoarele site-uri de suplimente nutritive sunt de incredere:  bodytimero, nutriland, i-nutrition? Ati cumparat vreodata de pe un site pe care l-am spus mai devreme?

Nu.

#12
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,225
  • Înscris: 06.03.2011

View Postpotae, on 04 iunie 2014 - 19:24, said:

(filmulet)
Sa stii ca de obicei sunt dispus sa ascult si parerile "contra", sunt curios, imi dau toata silinta pentru a fi atent si la cei care prezinta contraargumente, dar, prietene, tipul din film nu m-a convins deloc. Prezinta niste chestii pe care le stie mai toata lumea, inventeaza el apa calda acu'... :| Nu sunt impresionat.

Initiator, nici eu nu am auzit de site-urile postate de tine. Ce-i drept nici nu prea ai de unde alege, pe la noi.. Atat timp insa, cat iti gasesti produsele necesare pe acele site-uri, iar preturile sunt rezonabile, nu vad de ce nu ai opta pentru unul dintre ele. Asigura-te de autenticitatea si de provenienta produselor. Verifici in felul asta si seriozitatea distribuitorilor.

#13
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,727
  • Înscris: 06.07.2005

View PostSfPetru, on 04 iunie 2014 - 20:00, said:


De acord ! Preturi mai mici ca in tara...

Edited by vimann, 10 June 2014 - 08:29.


#14
paintx05

paintx05

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,080
  • Înscris: 26.05.2007
Nu stiu exact unde ar fi fost mai indicat sa postez asta asa ca o sa ma leg de topicul asta.
Am primit de la cineva un "borcan" de Whey Protein de la Pronutrition. N-am mai luat pana acum proteine (inafara de niste batoane din cand in cand) si n-am idee cat de bune sunt astea si tinand cont ca sunt romanesti sunt oarecum sceptic. Sunt ok sau sunt lapte praf cu zahar si arome?

#15
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,225
  • Înscris: 06.03.2011

View Postpaintx05, on 30 iunie 2014 - 11:23, said:

Nu stiu exact unde ar fi fost mai indicat sa postez asta asa ca o sa ma leg de topicul asta.
Am primit de la cineva un "borcan" de Whey Protein de la Pronutrition. N-am mai luat pana acum proteine (inafara de niste batoane din cand in cand) si n-am idee cat de bune sunt astea si tinand cont ca sunt romanesti sunt oarecum sceptic. Sunt ok sau sunt lapte praf cu zahar si arome?
Nu poate sa-ti spuna nimeni mai mult decat scrie pe cutie. Uita-te si tu pe valorile lor si compara-le cu cele ale altor produse.

Dupa cum poti observa are cam 6 g zahar la suta de grame. Deci nu prea il poti numi "lapte praf cu zahar"..
Astea-s concluziile pe care le pot trage eu, nu am consumat niciodata. Poate sunt consumatori cu pareri mai clare.

Attached Files


Edited by vlad29marko, 30 June 2014 - 14:24.


#16
msmp321

msmp321

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 07.05.2015

View Post1marius1, on 04 iunie 2014 - 19:12, said:

Salut!
Urmatoarele site-uri de suplimente nutritive sunt de incredere:  bodytimero, nutriland, i-nutrition? Ati cumparat vreodata de pe un site pe care l-am spus mai devreme?

Nu am folosit niciun produs de la astia pana acum...eu folosesc nanox, dar na, fiecare dupa preferintePosted Image

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate