Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Site-uri de suplimente nutritive

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
1marius1

1marius1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 587
  • Înscris: 29.03.2012
Salut!
Urmatoarele site-uri de suplimente nutritive sunt de incredere:  bodytimero, nutriland, i-nutrition? Ati cumparat vreodata de pe un site pe care l-am spus mai devreme?

Edited by 1marius1, 04 June 2014 - 19:31.


#2
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,429
  • Înscris: 20.08.2013
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/u0udZ1v5irY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,514
  • Înscris: 06.01.2012
Ala din clipul de mai sus pare un adevarat cunoscator .
Aha .

#4
1marius1

1marius1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 587
  • Înscris: 29.03.2012
Totusi sa revenim la intrebarea pusa de mine. Multumesc.

#5
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
De incredere: http://nutritiondiscount.eu/

#6
Mos-Nicolae

Mos-Nicolae

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,954
  • Înscris: 09.12.2013
De incredere in ce sens? Transport? Produsele sa nu fie "fake"?
Cauta in Auchan - Au pe acolo o suma de proteine si alte astea.

#7
1marius1

1marius1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 587
  • Înscris: 29.03.2012

View PostMos-Nicolae, on 04 iunie 2014 - 20:02, said:

De incredere in ce sens? Transport? Produsele sa nu fie "fake"?
Cauta in Auchan - Au pe acolo o suma de proteine si alte astea.
Produsele sa nu fie "fake"...

#8
alexumrb

alexumrb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 14.05.2010

View Postpotae, on 04 iunie 2014 - 19:24, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/u0udZ1v5irY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Ce fata de labagiu infect are. Asculta-l. Fii atent! Invata de la el. Cred ca are ceva experienta in spate. Fii ca el!

On topic: Din nefericire, in Romania nu-s foarte multi care importa suplimente de calitate superioara. Evita suplimentele alora de la Rediss (sau cum cacat se numesc).

@ Potae: asa-i ca te deranjeaza sportivii si persoanele cu ceva fizic? De ce esti comunist? Poluezi tot subformul asta aiurea. Da-ti o laba si revino-ti, oricum femei misto n-ai sa futi cu mentalitatea aia de om comunist. Oftica-te ca altii baga "prafuri" sau cum penis mea le numesti tu. Ignorantule...

Edited by alexumrb, 04 June 2014 - 21:02.


#9
clon@

clon@

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 26.01.2007
Eu iti recomand sa consumi 1 L de lapte de capra (CRUD) pe zi, pe langa alimentatia care o consumi de obicei. In doi ani daca nu cresti in masa musculara vi la mine si iti dau banii inapoi. :)

#10
alexumrb

alexumrb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 14.05.2010
Tu "te-auzi" ce scrii? Bea tu 1 litru de lapte pe zi. Fa-te tu cat vaca.

#11
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,296
  • Înscris: 13.01.2011

View Post1marius1, on 04 iunie 2014 - 19:12, said:

Salut!
Urmatoarele site-uri de suplimente nutritive sunt de incredere:  bodytimero, nutriland, i-nutrition? Ati cumparat vreodata de pe un site pe care l-am spus mai devreme?

Nu.

#12
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,225
  • Înscris: 06.03.2011

View Postpotae, on 04 iunie 2014 - 19:24, said:

(filmulet)
Sa stii ca de obicei sunt dispus sa ascult si parerile "contra", sunt curios, imi dau toata silinta pentru a fi atent si la cei care prezinta contraargumente, dar, prietene, tipul din film nu m-a convins deloc. Prezinta niste chestii pe care le stie mai toata lumea, inventeaza el apa calda acu'... :| Nu sunt impresionat.

Initiator, nici eu nu am auzit de site-urile postate de tine. Ce-i drept nici nu prea ai de unde alege, pe la noi.. Atat timp insa, cat iti gasesti produsele necesare pe acele site-uri, iar preturile sunt rezonabile, nu vad de ce nu ai opta pentru unul dintre ele. Asigura-te de autenticitatea si de provenienta produselor. Verifici in felul asta si seriozitatea distribuitorilor.

#13
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,727
  • Înscris: 06.07.2005

View PostSfPetru, on 04 iunie 2014 - 20:00, said:


De acord ! Preturi mai mici ca in tara...

Edited by vimann, 10 June 2014 - 08:29.


#14
paintx05

paintx05

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,080
  • Înscris: 26.05.2007
Nu stiu exact unde ar fi fost mai indicat sa postez asta asa ca o sa ma leg de topicul asta.
Am primit de la cineva un "borcan" de Whey Protein de la Pronutrition. N-am mai luat pana acum proteine (inafara de niste batoane din cand in cand) si n-am idee cat de bune sunt astea si tinand cont ca sunt romanesti sunt oarecum sceptic. Sunt ok sau sunt lapte praf cu zahar si arome?

#15
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,225
  • Înscris: 06.03.2011

View Postpaintx05, on 30 iunie 2014 - 11:23, said:

Nu stiu exact unde ar fi fost mai indicat sa postez asta asa ca o sa ma leg de topicul asta.
Am primit de la cineva un "borcan" de Whey Protein de la Pronutrition. N-am mai luat pana acum proteine (inafara de niste batoane din cand in cand) si n-am idee cat de bune sunt astea si tinand cont ca sunt romanesti sunt oarecum sceptic. Sunt ok sau sunt lapte praf cu zahar si arome?
Nu poate sa-ti spuna nimeni mai mult decat scrie pe cutie. Uita-te si tu pe valorile lor si compara-le cu cele ale altor produse.

Dupa cum poti observa are cam 6 g zahar la suta de grame. Deci nu prea il poti numi "lapte praf cu zahar"..
Astea-s concluziile pe care le pot trage eu, nu am consumat niciodata. Poate sunt consumatori cu pareri mai clare.

Attached Files


Edited by vlad29marko, 30 June 2014 - 14:24.


#16
msmp321

msmp321

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 07.05.2015

View Post1marius1, on 04 iunie 2014 - 19:12, said:

Salut!
Urmatoarele site-uri de suplimente nutritive sunt de incredere:  bodytimero, nutriland, i-nutrition? Ati cumparat vreodata de pe un site pe care l-am spus mai devreme?

Nu am folosit niciun produs de la astia pana acum...eu folosesc nanox, dar na, fiecare dupa preferintePosted Image

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate