Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De unde cumparați legume si fructe?

Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte
 unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan
 ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...
 Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...
 

Pastile Xtrasize pentru marirea penisului

- - - - -
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#1
cristi_alin

cristi_alin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 19.07.2011
Salut, am 23 de ani.
Pe 14 Martie 2014 am inceput tratamentul cu Xtrasize. Mi-am cumparat de pe site-ul lor 2 flacoane, pentru 4 luni.
Am fost si sunt sceptic in continuare, pentru ca nu cred ca exista o astfel de pastila, sau cel putin nu una care are efecte permanente.
Nu am nevoie neaparat de marirea a penisului, intrucat penisul meu masoara in jur de 17-18 cm, 19 in zilele lui bune. Acesta nu a fost decat un simplu experiment.

Iau cate o pastila pe zi, dimineata pe stomacul gol. Pana acum, tot ce pot sa va spun este ca nu vad nicio schimbare, nici macar a libidoului. Singura schimbare este ca dimineata, inainte de a ma trezi, am erectii foarte puternice, care dureaza cam 30 de minute, dar in afara de asta nimic.
Din ce am citit, cica abia dupa prima luna incep sa se vada schimbarile.

Eu o sa continui tratamentul, si o sa va dau update-uri odata pe luna, astfel incat sa va faceti o impresie cei care sunteti interesati.

#2
fighterkyokushin

fighterkyokushin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 915
  • Înscris: 13.02.2013
Posted Image  stupida reclama dar continua, experimentul urmator leagate de tren, am auzit ca ajuta 100% . Asa ca experiment cu update lunarPosted Image

#3
danX

danX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,566
  • Înscris: 26.06.2003
se ne anunti cand iti creste al doilea cap...

#4
cristi_alin

cristi_alin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 19.07.2011
Nu e reclama. Uite ca nu mi-a trecut prin cap sa nu zic numele pastilelor. Vi-l ziceam la sfarsit...
Daca vreti sa cititi bine, daca nu lasati-i pe cei interesati.

Edited by cristi_alin, 15 April 2014 - 15:18.


#5
PlasticBoy18

PlasticBoy18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 03.11.2009
Si daca mori cine ne tine la curent?

Edited by PlasticBoy18, 15 April 2014 - 15:19.


#6
DIVX2006

DIVX2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,598
  • Înscris: 15.07.2007
Sa pui saptamanal si poze: dansa langa rigla. Asa vedem si noi progresul, ca de vorbe suntem satui.Posted Image

Edited by DIVX2006, 15 April 2014 - 15:22.


#7
cristi_alin

cristi_alin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 19.07.2011

 DIVX2006, on 15 aprilie 2014 - 15:22, said:

Sa pui saptamanal si poze: dansa langa rigla. Asa vedem si noi progresul, ca de vorbe suntem satui.Posted Image

V-as pune, da nu cred ca am voie.

#8
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006
Pentru cei interesati/interesate, poti trimite poze prin mesaj privat!Posted Image

#9
cristi_alin

cristi_alin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 19.07.2011

 copjob2000, on 15 aprilie 2014 - 15:29, said:

Pentru cei interesati/interesate, poti trimite poze prin mesaj privat!Posted Image

Da.
Oricum, v-am spus, eu nu cred ca o sa aiba vreun efect. Asa ca la sfarsitul celor 4 luni, o sa vedeti daca a fost reclama sau nu.

#10
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Nu-ti da voie mama? Pune piciorul in prag, doar ai 23 de ani!

#11
master_oz

master_oz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,804
  • Înscris: 13.08.2009
Daca nu reusesti cu pastile incearca asta: "sa-ti tatuezi pe penis un penis mai mare"

#12
DIVX2006

DIVX2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,598
  • Înscris: 15.07.2007

 cristi_alin, on 15 aprilie 2014 - 15:30, said:


Da.
Oricum, v-am spus, eu nu cred ca o sa aiba vreun efect. Asa ca la sfarsitul celor 4 luni, o sa vedeti daca a fost reclama sau nu.
Da si daca au pastilele efect prea puternic, macar tratamentul de micsorare functioneaza garantat.Posted Image

#13
cristi_alin

cristi_alin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 19.07.2011

 master_oz, on 15 aprilie 2014 - 15:32, said:

Daca nu reusesti cu pastile incearca asta: "sa-ti tatuezi pe penis un penis mai mare"

Suntem din nou in anii 90?

 myshyk, on 15 aprilie 2014 - 15:30, said:

Nu-ti da voie mama? Pune piciorul in prag, doar ai 23 de ani!

Nu cred ca am voie cu astfel de poze pe site.

#14
SOCRATE_MMXII

SOCRATE_MMXII

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,004
  • Înscris: 29.01.2013
Ce pacat ca nu s-au inventat pastile care sa mareasca IQ-ul.

#15
Tiby84

Tiby84

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,568
  • Înscris: 06.06.2013

 cristi_alin, on 15 aprilie 2014 - 15:00, said:

Salut, am 23 de ani.
Pe 14 Martie 2014 am inceput tratamentul cu Xtrasize. Mi-am cumparat de pe site-ul lor 2 flacoane, pentru 4 luni.
Am fost si sunt sceptic in continuare, pentru ca nu cred ca exista o astfel de pastila, sau cel putin nu una care are efecte permanente.
Nu am nevoie neaparat de marirea a penisului, intrucat penisul meu masoara in jur de 17-18 cm, 19 in zilele lui bune. Acesta nu a fost decat un simplu experiment.


Si daca la sfarsit ramai doar cu 12cm, sau mai rau, una de 1m dar moarta.

#16
l0calh0st

l0calh0st

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,081
  • Înscris: 22.04.2009

 cristi_alin, on 15 aprilie 2014 - 15:00, said:

Salut, am 23 de ani.
Pe 14 Martie 2014 am inceput tratamentul cu Xtrasize. Mi-am cumparat de pe site-ul lor 2 flacoane, pentru 4 luni.
Am fost si sunt sceptic in continuare, pentru ca nu cred ca exista o astfel de pastila, sau cel putin nu una care are efecte permanente.
Nu am nevoie neaparat de marirea a penisului, intrucat penisul meu masoara in jur de 17-18 cm, 19 in zilele lui bune. Acesta nu a fost decat un simplu experiment.

Iau cate o pastila pe zi, dimineata pe stomacul gol. Pana acum, tot ce pot sa va spun este ca nu vad nicio schimbare, nici macar a libidoului. Singura schimbare este ca dimineata, inainte de a ma trezi, am erectii foarte puternice, care dureaza cam 30 de minute, dar in afara de asta nimic.
Din ce am citit, cica abia dupa prima luna incep sa se vada schimbarile.

Eu o sa continui tratamentul, si o sa va dau update-uri odata pe luna, astfel incat sa va faceti o impresie cei care sunteti interesati.

Ma tu vrei sa impresionezi fetele de pe softpedia si nu stii cum sa zici... Posted Image

Posted Image

#17
cristi_alin

cristi_alin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 19.07.2011
Mda, vad ca ma luati la misto. Ne vedem peste o luna...

#18
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006

 cristi_alin, on 15 aprilie 2014 - 15:30, said:


Da.
Oricum, v-am spus, eu nu cred ca o sa aiba vreun efect. Asa ca la sfarsitul celor 4 luni, o sa vedeti daca a fost reclama sau nu.


Daca vrei, punem pariu ca NU vei vedea nici o  schimbare?
Daca dimensiunea pe care ai spus ca o ai este reala, atunci te poti considera fericit.
Mare parte din barbatii din Romania au maxim  13-14 cm in erectie si totusi isi vad de treaba, chiar daca partenerele lor nu sunt pe deplin multumite...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate