Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

Evaluare camera video Panasonic VDR D-150

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
iuli09

iuli09

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 634
  • Înscris: 26.03.2007
am o camera video , model Panasonic VDR D-150 pe care as dori sa o vand ; problema este ca nu stiu care ar fi pretul corect pentru ea .
Am gasit anunturi de vanzare pentru acest model cu preturi de la 250 la 700 lei ; deoarece diferenta este destul de mare as vrea sa stiu care ar fi un pret corect pentru acest produs . Mentionez ca produsul este in stare buna , insa in afara de incarcator nu mai am nicunul dintre accesoriile cu care a venit camera (husa si cablurile date).

#2
Kain_12

Kain_12

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,009
  • Înscris: 25.11.2009
Pai vinde-o si tu cu vreo 450-500. Tinteste spre profit. Totusi, sa nu fii ticalos. Daca zici ca nu ai cablu, 450 mi se pare ok pretul... Testeaza si tu apele. Pune anunt, vezi ce zice lumea.

#3
baghy

baghy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,383
  • Înscris: 21.12.2006
300lei , la 450lei gasesti deja cu filmare pe hdd.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate